Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb mennyi alaptőkére van...

Kb mennyi alaptőkére van szükség ha valaki tőzsdézésbe akar kezdeni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármennyivel kezdhetsz, csak annak kisebb lesz a pozitív és a negatív hatása is. Soros György is kicsiben kezdte.
2013. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én minimum 10.000 dollárt ajánlok, de sokan kevesebbel is képesek dolgozni. (az ilyen emberek nagyon kevesen vannak) 10.000 dollárral tudsz Forexezni, Áru-tőzsdézni, Olcsóbb részvényekkel foglalkozni, CFD ...stb. DE fontos az ismeretek megszerzése is!
2013. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fizetésemből havi 150 ezret tudok félretenni. A részvényekben lévőn felül van egy 1 milliós vésztartalékom, amihez sosem nyúlhatok ilyen szempontból és nem tőzsdézhetem el, ezen túl minden megtakarításomból részvényeket veszek. Nem mindig azonnal persze, ha éppen nem, akkor pénzpiaci alapban parkoltatom amíg nem találtam jó részvényt, vagy éppen nem érdemes venni.
2013. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha évek óta tanulod, és tudod mikor biztos a grafikon iránya akkor 100 euroval is kezdhetsz ami mondjuk 200-as tőkeáttéttel már 20000 euro.
2013. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!