Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék munkát!?

Hogyan találhatnék munkát!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 21 éves lány vagyok, Műszaki eladói szakmával, és érettségivel.

Eddig két munkahelyem volt, ami egy gyár volt Győrben,ahol 3 hónapot dolgoztam, majd leépítés volt és elküldtek.

A másik egy Győri Mc dolnalds volt, ahol 4 nap után felmondtam, mert olyan szinten csicska voltam, 2 teljes napra befogtak az egész étterem takarítására, amit egyedül végeztem.

Ugy érzem mióta megszereztem az érettségit semmi nem jön össze. Sőt ez igy is van..

Minden erőmmel azon vagyok hogy találjak egy tisztességes munkát.

Minden nap többször átnézem az összes létező álláskereső oldalt, amire egy kicsit is alkalmasnak érzem magam elküldöm az önéletrajzom. De az ég világon semmit nem érek el vele, soha semmire semmi válasz.

Minden nap várom a telefonhívást, hogy valahova behívjanak állásinterjúra, de semmi.

Regisztrálva vagyok a munkanélibe, de ők sem segítenek az elhelyezkedésben, és egy ft-ot nem kapok, mert nincs meg annyi munkaviszonyom amennyi kellene hozzá.

Folyamatosan járom a várost, munka után kajtatva, eddig a fél év alatt mióta nincs munkám sehonnan nem hivtak fel ahova beadtam az önéletrajzom.

Ismerőseim nincsenek, akiknek tudnék szolni hogy segítsenek, eddig 2 embernek szoltam, hogyha hallanak valamit szoljanak, de semmi további válasz onnan sem.

Annak ellenére, hogy egy dekoratív, csinos, magára adó, okos, tanult lány vagyok ebben az elszomorító helyzetben vagyok már fél éve lassan :(

Nem látom a kiutat, mert az összes létező munkakeresési módot kipróbáltam már, de semmi nem jön össze.

Jártam már munkaközvetítő irodákban is, de nincs munka. Ha lenne is oda is beteszik az ismerősöket.

Annyira szeretnék egy tisztességes munkát találni, nem is gondolná az ember hogy ennyire nehéz.

Lelkileg kivagyok, a párom és a szüleim próbálnak nyugtatgatni, de én már semminek nem tudok örülni.

Szeretnék magamnak sok mindent, a családomnak is szeretnék segíteni, de egyszerüen nem vesznek fel sehova.

És mindig azon jár az eszem hogy milyen jó lenne dolgozni, és pénzt keresni.

És ezt már nem akarom elhinni, nem lehet épp ésszel felfogni ennyire nincsenek munkahelyek, és ennyire nem kell a munkaerő sehova sem.

Annyira tanácstalan vagyok már.

Ha tudtok további lehetőségeket kérlek irjatok!

Köszönöm!


2013. máj. 30. 13:09
1 2
 11/18 anonim válasza:

Szakmai gyakorlat a Praktikerben, nem szerztél ott senki ismerőst? Szüleid ismerősei, párod ismerősei, szomszédok stb., próbálj mindenkit megmozgatni. Esteleg új ismerősöket szerezni. Mégiscsak ez a legjárhatóbb út (sajnos).

Elmeséltem egy embernek, akit akkor láttam először, hogy szeretnék munkahelyet változtatni, azt is megmondtam melyik céghez szeretnék menni. Elérhetetlennek tűnt. Egyik családtagja pontosan ott dolgozott a HR osztályon és segített.

Csak azért meséltem el, hogy lásd, bármi megtörténhet, ne add fel! Sok sikert!

2013. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a pesti munka sajnos tényleg kilőve..

Persze, sok helyen kérdezgetek, pl: ismerőseimtől -Anyukád hol dolgozik,nincs-e oda felvétel, Párom is szolt már pár haverjának, ismerősének, családom is érdeklődik mindig itt-ott, de minden csak várat magára..

Munka sehol, kereset sehol..

Tényleg nem tudom mit tehetnék.

Tudom hogy rengeteg ember van így, de hátha tudtok valami jó ötletet adni hol próbálkozhatnék még..

2013. máj. 30. 18:55
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen tudással, hozzáállással, gyakorlat hiányaiban nem válogatnod kellene hanem ami van főleg a környékeden azt elvállalni és csinálni míg jobb nincs! Az pedig teljesen elfogadhatatlan, hogy ciki haverok előtt azt csinálni... Hol élsz tündérvirág??? Hogy nem a földön az tuti!!!
2013. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Neharagudj de ki vagy te hogy nekem ilyenet irogatsz?

Én rendes tisztességes munkát akarok, nem takarítőnőit ahol folyamatosan a megalázásokat kapom.

Neked biztosan van munkád, és nem tudod átértékelni a dolgokat.

Segítséget várok, nem pedig ilyen bunkó megjegyzéseket.

Kérlek tartsd meg legközelebb magadnak.

köszönöm.

2013. máj. 30. 20:23
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
24 éves lány vagyok. Egy hulladék gazdálkodási KFT-nél dolgozom, mint hulladékválogató, nem szégyenlem a munkám senki előtt örülök, hogy van hol dolgoznom. Van érettségim és vendéglátó üzletvezetői végzettségem is.
2013. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezonk masik vilagban el ugy latszik NEM KICSIT!!! ALAZAT!!!aztan lesz munka
2013. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én tudnék örülni egy bejelentett fix munkaidős állásnak, ha Mekis is...nade, próbáltál már ilyen munkaügyi központon keresztüli képzést, vagy okj-s képzést, tanulni valamit.
2013. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Meki az ciki :))) látják a haverok, hogy a kisasszony takarít és az megalázó számára... Szerinte az ö képesítésével és tudásával ez nem munka. Csak alig felsőbbrendű nézetek... Ezúton hívnám fel a figyelmét csak munka létezik nincsen olyan, hogy szeretem, nem szeretem! MUNKA VAN és CSINÁLNI KELL!! Felsőbbrendűséget ha levetkőzné lenne munkája. Valaki még azt írta rá hogy értelmes?? Cicababának meg mutogatós lánynak biztos jó:))
2013. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!