Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő, kihez...

Ilyenkor mi a teendő, kihez lehet fordulni segítségért, ha megszívatott a mocskos Telenor?

Figyelt kérdés
A probléma a következő.Volt egy Limit+Net dijcsomagos telefonom,amire havi 3000ft lett volna a részlet.Mivel időközben elvesztettem az állásomat 3 hónapig ez nem volt fizetve,mert inkább a fontosabb rezsik voltak kifizetve meg ebben az országban bár elég nagy baj kajára költöttem.a 3.hónapban találtam munkát és gondoltam hogy amint az első fizetés megérkezik kifizetem a 9+6 ezer forintot.Erre a 3.hónap végén a semmiből egyszer csak jön egy 47 ezer forintos csekk(ez volt április végén),mondván át tettek a megkérdezésem nélkül kártyás csomagra,aminek a költsége több mint 35 ezer ft.Fizessem be 5 napon belül.Május elején jött a csekk amin már 64 ezer szerepelt,3 munkanapon belül,mintha hánynám a pénzt, és éppen most vettem át egy végre hajtós levelet,hogy a telenor átadta,és 76ezer forintot követel megadott 8napon belül különben polgári perrel és vagyon elkobzással fenyegetőzik.Kérdem én ezt megteheti hogy 9000 tartozásból 2 hónap alatt 76lesz és végrehajtónak adja át??!!A pénzt sehogy nem tudom kifizetni,hitelt ezért nem veszek fel kismama létemre.Felháboritó!!!
2013. máj. 30. 15:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úgy ítélkezz mások felett válaszoló hogy bárki bármikor könnyen lecsúszhat!Ami ma még "biztos" holnap lehet hogy már sehol sincs!Mi sem úgy vállaltuk a semmire.Hanem mondhatnám hogy a mindenre.Csak az ember bármikor megbotlik és lecsúszhat ,de nagyon.
2013. máj. 30. 16:02
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha kismama vagy akkor csecsemőd van. Kizárt dolog, hogy max. 1 év alatt így lecsússz. Akkor már eleve csak azt hitted, hogy anyagilag készen állsz a gyerekvállalásra, közben pedig nem.


De ez mellékvágány volt, csak megjegyeztem...

2013. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hú de nagyon okosnak képzeled magad!Csak nehogy te is ebbe a helyzetbe találd magad!Igen,félév alatt is le tud igy csúszni egy ember hogy tartózásai legyenek.Mellesleg Magyarországon nézd meg a családok nagy többségét,vagy az egyedülálló-elvált anyákat akiket mondjuk ott hagyott a párjuk,azok is felelőtlenek hogy ott a gyerekük? Neked egy forint tartózásod sincs? Örülj neki! Ha pedig mások felett pálcát törni jöttél,és nem azért mert értelmesen hasznosan tudsz válaszolni a kérdésemre akkor feleslegesen erőlteted az ujjaidat azzal hogy ide gépelsz!
2013. máj. 30. 16:17
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem volt félretett pénzem, mielőtt gyereket vállaltam. Pont azért, ha bármi előre láthatatlan történik, akkor legyen miből finanszírozni. Nem, nincs tartozásom, mert sokat dolgoztam azért, hogy saját magam teremtsek meg mindent.

Eleve úgy vállaltam gyereket, hogy ha egy évig nem tudok semmilyen bevételhez jutni, akkor is fenn tudom tartani kettőnket legalább.

2013. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!