Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az áramszolgáltató mindent...

Az áramszolgáltató mindent megtehet?

Figyelt kérdés
Idén februárban kértünk egy teljes zárást mert elköltöztünk az adott címről.Meg is csinálták és megkaptam a végső számlát mondván hogy azzal kitisztáztam magam.Ez volt március elején.Akkor feladtam a csekket és egészen eddig abban voltam hogy rendben volt minden.Erre ma kaptam egy levelet miszerint van náluk X összeg tartozásom és ha nem fizetem be azonnal akkor 15 nap múlva biroságra adják az ügyet....kérdezem én ha a zárásban nem volt benne ez az összeg ahogyan ők állitják akkor hogy a fenében nem kerestek engem több mind fél évig hogy tartozásom van feléjük???Mit tehetek ez esetben?
2009. okt. 6. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah,és mikor mondtam a telefonos kisasszonynak hogy még ha igaz is lenne az összeg,akkor sem tudnám befizetni akkor közölte hogy majd befizetem ha tudom....
2009. okt. 6. 14:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Át lett iratva a villany? Mert, ha nem akkor a zárás utáni összeg is a te nevedre megy.
2009. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Át lett iratva.Ez az összeg zárás előtti állitólag és nem vették bele a zárásba.legalábbis ezzel magyarázzák.
2009. okt. 6. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen egy ügyfélszolgálatra a már befizetett záró csekkel és kérj magyarázatot. Ott előtted, a gépben fogják megnézni, mi is történt. (egyébként felháborító).
2009. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az áramszolgáltató már csak ilyen, egy rakás szar!!! Mi már majdnem 1 éve szenvedünk velük, mindent túlbonyolítanak, utálom az egészet.
2009. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Voltam bent és kiderült hogy anno ezt a számlát nem vették bele az elszámolásba...ez igy érthető már.viszont azt nem értem még mindig hogy miért 8 hónap után jutott eszükbe,erre azt a választ kaptam hogy ez van örüljek hogy van lehetőségem rendezni...én meg mondtam hogy nem tudom mert nincsen rá keret és felháborit hogy 8 hónap után egyszercsak kapok egy levelet amiben bírósággal fenyegetnek eddig meg hallgattak mint a sír.hát ez van.
2009. okt. 7. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!