Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegyük fel, ha lenne nagyobb...

Tegyük fel, ha lenne nagyobb összegben euróm, mondjuk 300. 000€, akkor azt hol tudnám forintra váltani?

Figyelt kérdés

Gondolom az utazási irodákban nem tudnának ennyit fizetni, be kéne járnom több város irodáit is, mire mindet forintra váltom?

Vagy bank? De ott meg nem érdeklődnének az eredetéről? Mert adózni nem szeretnék utána, ha már külföldön megtettem.

Persze a kérdés sajnos pusztán elméleti.


2013. máj. 30. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekkora osszegnel mar a penzvatokban is megkerdezik honnan van... Ha jol tudom 400ezer forint felett mar felveszik az adatokat! Amugy szerintem egy hatarmenti varosban levo 10-12 valtonal sian bevaltjak! Foleg ha szolsz nekik elotte, hogy mikor mennel.. DE ez az osszeg teljesen irriealis mivel 900millio forint ennyivel meg senki nem rohangal.... de vannak egyszerubb megoldasok is :)
2013. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Vagy bank? De ott meg nem érdeklődnének az eredetéről? Mert adózni nem szeretnék utána, ha már külföldön megtettem."


Ha bizonyítani is tudod, hogy külföldön már adóztál utána, akkor itthon nem kell (kettős adózást kizáró egyezmény).

2013. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha legálisan leadózott keresetről van szó akkor nem kell itthon utána adóznod.
2013. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem egyszerre váltod be, hanem mindig csak annyit, amennyire éppen szükséged van.
2013. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!