Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható otthon végezhető...

Megbízható otthon végezhető munka?

Figyelt kérdés

Sajnos vállalkozóként mostanában nem megy úgy, ahogy régebben, kevesebb a megrendelés, kisebb a bevétel.

Már megvan a stratégiám a marketingre, de nincsen rá pénzem.

Szeretnék pár hónapig valamilyen munkát, amiből pénzt tudok rá szerezni.



#távmunka #másodállás #rugalmas állás
2013. máj. 30. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2013. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Garázsvásár?
2013. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, de ahhoz tudás és megfelelő képzettség is szükséges. Betanított munka amivel 100e felett keresel nincs.
2013. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, ha lenne ilyen.

Ha jól beszélsz nyelvet fordíthatsz, de itt is egy csomó konkurencia van. Én egyetemről kaptam adatbeviteli munkát, de ha nincs kapcsolatom, az se lett volna.

A netes hirdetések 99%-a hülyeség, egyszer találtam egy cégeknek reklámhelyeket eladó munkát, az elvileg valós volt. Csak saját szakállra menni, keresni, felhívni, megbeszélni, a végén valami kis jutalékért..

2013. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyelvet nem beszélek olyan szinten, hogy fordítani tudnák, de pl. számítógépes munkákban elég jó vagyok, no nem programozói szinten.
2013. jún. 2. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak ma kb. az összes frissdiplomás munkanélküli jó számítógépes munkákban és ha akár egy "tudnák" hibát vétesz nem fognak alkalmazni komolyabb munkákra.

Ráadásul a számítógépes munkákat nem otthon szokás végezni, van egy kis töredék, de azokat nehéz megszerezni.

Pár hónap alatt viszont nehezen fogsz találni normális munkát, hacsak nincs valami egyedülálló tudásod, tapasztalatod.

2013. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!