Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mennyi idő alatt készült...

Kinek mennyi idő alatt készült el a személyigazolványa, lakcímkártya, adó kártya, taj kártya, útlevele, és póstai úton vagy személyesen vettétek át?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyi 3 hét, postán küldték, ez alapján utána a lakcímkártyát azonnal megkaptam, adó és taj kártya is kb három hét, útlevelet még nem csináltattam.
2013. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És szerintetek mennyi idő plussz az ha ők postán adják fel az ilyen dokumentumokat?

Ha személyesen megyek be az okmányirodába ahol kiállítják akkor pár nappal hamarabb meg van nem?

Gondolom lehet így is kérvényezni hogy nekem ne küldjék ki mert sokáig tart?

2013. máj. 31. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Most "frissítettem" a személyit, szó sincs kiküldésről.

Egy hónap múlva menjek vissza, -állítólag- akkor soron kívül megkapom.

Az ügyintéző szerint ezzel a postaköltséggel spórolnak, nekem viszont plusz 2x12km. az utazásom emiatt!

2013. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Király!!!!!!!!!!!!! Én mikor régen csináltattam akkor kb olyan 2-3 hét alatt meg volt ki postázással, úgy hogy a póstás hozta házhoz én aláírtam és átvettem.

De most nagyon sürgős nekem, nem akarom azt se megvárni míg ki postázzák.

2013. máj. 31. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pár éve csináltattam útlevelet, a következő héten már hozta a postás, pedig nem gyorsított eljárással ment. Állítólag amióta személyivel is lehet utazni, kevesen csináltatnak, így sokkal gyorsabban kész. Személyi sem rémlik, hogy hetekig tartott volna, azt is postán küldték ki.
2013. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!