Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzvisszafizetést szeretnék,...

Pénzvisszafizetést szeretnék, hogyan tudnám elérni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Philips tonert pár napja. Eredeti nagyon drága, 50000 körül van, találtam után gyártottat harmadáron. Mondták, hogy frissíteni kell a firmwire-t a nyomtatón, de a harmadár az harmadár. Hazavittem, elolvastam a leírást, de nem értem. Felhívtam őket, elmondták, de így sem értem. Nem tudom így használni, de nem akarják visszaadni a pénzt. Szerintem hibás, mert nem működik, szerintük meg működik, csak frissíteni kell. Beszámítják, vagy kicserélik azonnal, ha szeretném, de én a pénzt szeretném visszakapni. Hogyan lehetséges ez?

2013. máj. 31. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hazavittem, elolvastam a leírást, de nem értem. Felhívtam őket, elmondták, de így sem értem."


Hirtelen ez ugrott be: http://www.youtube.com/watch?v=b3yED7w1uu8


"Szerintem hibás, mert nem működik"


Az agyad hibas. Ha nem ertesz hozza, bizd szakertore!

2013. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt várod hogy fizessék vissza a pénzed, mert egy balf*sz vagy?!
2013. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hehe, masik 67%-os, mar tegnap is megfigyeltem, hogy mi nagyon egyforman gondolkodunk, lehet, hogy Te vagy az en reg elveszett ikertestverem..? :D
2013. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű:

Ha valamihez nem értek akkor nem csinálom. Hanem fogom a nyomtatót, beviszem a szakihoz, adok neki 5 rugót és majd ő megcsinálja. Még így is jól jártál az 50K-s gyári tonerhez képest.

2013. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha de nem?
2013. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember!!!! Mire akarsz penzvisszafizetest??? Arra, hogy hulyevagy hozza???? Ne csinaljuk mar! Legalabb ne reklamozd, hogy mekkora b*lf*k vagy!!! Mondjuk legalabb lehet latni mennyi degradalt hulye el ebben az orszagban es jot lehet rajtuk rohogni!! :)
2013. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan hogy veszel egy intel 1125ös alaplapba egy Amd processzort (ha nem tudnád akkor ez így nem kompatibilis, vagyis nem fogod tudni a procit beletenni az alaplapi foglalatba) Ez után azt mondod hogy kérsz visszafizetést, csak azért mert buta, tudatlan és figyelmetlen voltál (sértési szándék nélküli írom ezt)


Szerintem vidd el egy számtech boltba a nyomtatódat és mondd meg hogy ezt vetted, ezt írták, de te nem jutottál vele dűlőre. szerintem a srácok ott 2 perc alatt megoldják a problémádat és 2500Ft nél nem kell többet fizetned érte.

2013. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!