Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A PayPal biztonságos?

A PayPal biztonságos?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni ebay-ről, ahol ugyebár csak PayPalen keresztül lehet fizetni. Viszont én nem bízom meg teljes mértékig ebben az oldalban, mert félek, hogy valahogyan kikerülnek az adataim. Meg lehet valahogy úgy oldani, hogy ne kelljen a kártyámat hozzárendelni a PayPal fiókomhoz?

2013. máj. 31. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta használom, soha semmi gond nem volt, alaptalanul félsz tőle. Valószínűleg azért mert nem ismered. Ha nem lenne megbízható akkor nem használnák több 10 millióan világszerte.
2013. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem ismerem, és ezért nem bízom meg benne. Viszont olvastam már, hogy néhány embernek volt negatív tapasztalata az oldallal kapcsolatban, és ezért félek megadni az adataimat.
2013. máj. 31. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt negatív tapasztalatom, abszolút elégedett vagyok vele. Gyors és megbízható.
2013. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 7 éve használom gond nélkül. Nem a cégtől kell félned, hanem az adathalászoktól akik esetleg megszerzik az ilyen olyan jelszavaidat. De ezek biztonsága a te felelősséged. Tehát a félelmeid alaptalanok. Innentől ez a te érzelmi tusád.
2013. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15:57


azért mert más buta és figyelmetlen, emellett úgy kattintgat az angol szövegekre, hogy nem is érti, hogy mire is nyom valójában -> nos az ilyeneknek szokott bajuk lenni.

2013. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 31. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!