Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi a visszakapcsolási díj?

Mennyi a visszakapcsolási díj?

Figyelt kérdés

Egy hete kikapcsolták a telefonom kimenő hívásait(telenor), mert nem fizettem be a számlám időben. Kérdés, hogy ha befizetem az elmaradást, automatikusan visszakapcsolják, vagy be kell mennem egy üzletbe, és visszakapcsoltatni? Egyáltalán kell fizetni csak kimenő hívás korlátozásakor visszakapcsolási díjat?

Köszi a válaszokat!



2013. jún. 1. 09:43
 1/6 tetro ***** válasza:
4000
2013. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 7000ft a visszakapcsolási díj.
2013. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetro ***** válasza:
javítok. a vodánál biztosan 4000
2013. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha befizeted, akkor automatikusan visszakapcsolják utána. És 7ezer valamennyi a díja, amit majd a következő számlán írnak jóvá. Mi is pont nemrég jártunk így.
2013. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, de bemegyek és megmondom, hogy köszönöm de nem kértem a visszakapcsolást, és a továbbiakban másik szolgáltatótól fogom igénybe venni az internet szolgáltatást. Erre mit lépnek?
2013. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ÁSZF-ben találtam:


A Telenor köteles az Előfizető kérelmére újra biztosítani a Szolgáltatást, ha a korlátozás indoka megszűnt. A Telenor a korlátozást legfeljebb 72 órán belül, az Előfizető eltérő rendelkezése hiányában feloldja, ha az Előfizető a korlátozás okát megszünteti, és erről a Telenor hitelt érdemlően tudomást szerez. Amennyiben az Előfizető kifejezetten úgy nyilatkozik, hogy nem kéri a korlátozás feloldását, azt a Telenor az Előfizető részéről történő rendes felmondásnak tekinti (azaz az Előfizető a Szolgáltatást a továbbiakban nem kívánja igénybe venni). Az Előfizetőnek a korlátozás indokának megszüntetése előtt írásban vagy személyesen szükséges ezt megtennie.


Ez így ellentmondás. Mit kell kérnem? Hogy biztosítsák újra a szolgáltatást (első mondat) vagy azt, hogy nem kérem a szolgáltatást (utolsó mondat)?

2013. nov. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!