Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzzel indultatok...

Mennyi pénzzel indultatok neki Angliának?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzzel érdemes nekiindulni kiköltözes, munkavállalás szempontjából? A legminimálabb érdekelne mert pont azért szeretnénk kimenni mert itthon nem találunk munkát. Én felsőfokon beszélek angolul a párom olyan középfok körül. Ilyen nyelvtudas elég egy elfogadható életszínvonalt biztosító munkához?
2013. jún. 3. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimum 1200-1500 font kell! Ennél kevesebből kijönni felelőtlenség. Az hogy valóban milyen szinten beszéltek, az majd itt fog kiderülni. Találkoztam már nagy mellénnyel érkezőket, akik szinte semmit nem értettek meg az itteni angolból. De ha tényleg jól megy a nyelv, emellett még értetek is valamihez, akkor nem lesz gond a munka találással.
2013. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fél millióval mentem ki. Ebből három hónapig nem éheztem és volt fedél a fejem felett.
2013. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 eve tanulok anglisztikat szerintem (voltam mar kinn, anyanyelvinek neztek) nem lesz gond a nyelvvel. Sajnos szakmank nincs...
2013. jún. 4. 01:31
 4/6 goaus ***** válasza:
1500-2000 font mindenképp szükséges, az is gyorsan elmehet ha kell külön vizsgát tenni, vagy elhúzódik a munkakeresés, és sokat kell utazgatni. Ha szobát vesztek ki, arra 4-500 elég havonta, 4-500 kajára havonta. Ni szám megkapásáig nekünk tavasszal 6 hét telt el, nagy a sor nagyon most, sokan jönnek. Úgy számoljatok, simán benne van, 2 hónapig csak megy a pénz, de nem jön semmi. Persze némi szerencsével lehet gyorsabban is, de érdemes rá felkészülni.
2013. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Úgy értem félmillió forintnyi fonttal.


Nem vettél fel valamilyen használható minort vagy specializációt? Én is nyelvi szakon vagyok egyetemen, de van üzleti-gazdasági specünk amit tanulok.


Ha nincs, akkor is felvesznek takarítónak, mosogatónak, hasonlóknak.

2013. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszokat. Meg egy kerdes az angolok mit szolnak az allatkohoz? Mert van egy vadaszgorenyunk akit vinnenk magunkkal kiadnak igy szobat?
2013. jún. 6. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!