Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit kell fizetni az...

Mennyit kell fizetni az Artisjusnak egy kis sörözőnél? Keresgéltem mindenhol de nem találtam semmi érdemi infot róla!

Figyelt kérdés

Egy kisebb sörözőnél mennyit kell vajon fizetni az Artisjusnak? Ha a következőket szeretném!

-Délelőtt rádió hallgatás!

-Délután tv nézés (Digi tv) focimeccs, hírek stb.

-Este youtube-ról zene nyomatása ha egyáltalán legális! Vagy nagyobb értelme lenne beszerezni egy zenegépet?



2013. jún. 3. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

36 000 / hónap


[link]

2013. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyit bizony...
2013. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek a youtube-os zene vagy a zenegépes zene a jobb megoldás avagy mindkettő? Hisz a zenegép talán valami bevételt is hoz!
2013. jún. 4. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás a DJ lenne. Lehet, hogy neked a DJ-ről a csűrdöngölős zene jut eszedbe, de van ennek más dimenziója is. Szóval fontold meg egy "lounge" DJ alkalmazását. Bár azt nem tudom, kik járnak hozzád. Ha fiatalabbak és középkorúak, akkor érdemes ezen elgondolkodni.
2013. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!