Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interjúra milyen ruhába illik...

Interjúra milyen ruhába illik menni?!?!

Figyelt kérdés
kosztümre gondoltam egyéb ötletek

2013. jún. 5. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kosztüm, persze függ attól is milyen állás.

A sötét színek jobbak, komolyabbnak hatnak

2013. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Óvónői állás! köszönöm!
2013. jún. 5. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pont ez az állás amire egyáltalán ne menjél kosztümben.

Ha jobban kiakarsz nézni, akkor vegyél fel egy jobb nadrágot (ne farmert) és egy blúzt, lapos vagy nagyon alacsony sarkú cipöt. Ilyen állásinterjúnál szerintem tükrözödjön, hogy te nem irodai állásra mész, hanem egy kö kemény fizikai állásod lesz. Mert gondolom már tisztában vagy vele, hogy gyerekekkel nem a hugo boss kosztümös munkát vállatad el.


osztümöt csak is olyan nagyon magas interjúkra szabad felvenni, ahol a napi munkába járás is kosztümben lesz.

2013. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb interjúra, egy elegánsabb ruha is bőven elég. Egy sötét nadrág vagy szoknya amibe sima ünnepélyekre mennél, egy fehér blúz és ennyi. A kosztüm az megint egy más téma, az inkább akkor előny ha irodai munkára mennél interjúra ahol ilyesmi egyenruha követelmény van.
2013. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre is hogy a fekete negatívum lenne... Hiszen a ruha öltöztet nagyon figyelembe kell venni a megjelenést, hogy ne legyen túl sok se kevés...
2013. jún. 5. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
A sötét szín komolyságot sugároz. A kék intelligenciát és érett, határozott stílust. A fehér letisztultságot. Én kék nadrágot és fehér felsőt választanék. Szürke, barna, lila színeket kerülném, mert attól unalmassá válsz egy interjún, nem fognak felfigyelni rád. Legyél diszkréten elegáns. Azért mert óvónői állás, még nem kell topisan vagy unalmasan kinézni.
2013. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!