Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt összeszedn...

Hogyan tudnék pénzt összeszedni ezen dolgokra?

Figyelt kérdés
Sajnos anyum tartós beteg szívével, aktív dohányos 17 éves kora óta (most 45) + nem veszik fel egy munkahelyhez sem, képesítése is csak okj-s virágkötői + általános iskola, + még a földrajzi elhelyezkedésünk miatt sem... El szeretnék menni kirándulni (már évek óta nem voltam) az utolsóra, a 8. osztállyal.. viszont lesz gólyatábor is, sőt, arról nem is beszélve, hogy ballagásra se lesz szinte semmi... még az ebédre is alig tud pénzt összeszedni. Ezért gondoltam, hátha lehetne valami amivel én is tudnék 14 évesen pénzt keresni... az a problémám, hogy ez egy olyan falu ahol senkinek se tudnék dolgozni. Értek számítástechnikához, már tanulok c# nyelven programozni. Ennyit tudok csak mondani, kérek mindenkit, segítsen tanáccsal. Köszönöm.
2013. jún. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ajánlatom az, hogy kérdezd meg, hogy valami piacos gyümölcsárus nincs e aki foglalkoztatna. a számítástechnika jó gyakorold és ha kitartó vagy akkor sikeres is lehetsz benne, csak támogatni tudom. de a munka necces sajnos annyit tudok mondani, hogy keres fel egy piacos akinél kisegíthetsz. remélem tudtam segíteni
2013. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs gyümölcsárús, sem valami berakodóhely, ahol tudnék segíteni. Hát, m1. Majd talán ha megérem azt az időt az enyéimnek nem ilyen lesz. Talán. Szia. :|
2013. jún. 5. 16:42
 3/3 A kérdező kommentje:
És, köszönöm válaszod!
2013. jún. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!