Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nagyon megfeszül az ember...

Ha nagyon megfeszül az ember mennyi pénzt tud összeszedni 2 hét vagy 4 hét alatt? Te mennyit tudnál ennyi idő alatt előteremteni?

Figyelt kérdés

Munkahelyet is írhatjátok, de inkább az azon felül összeszedhető pénzre vagyok kíváncsi, hogy ki mit gondol mennyit lehet összeszedni ilyen kevés idő alatt.


A drogok meg ilyen extrém dolgokat hagyjuk ki... :D


2012. aug. 26. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha az összes vendégem ennyi idő alatt csinálom meg (műkörmös vagyok), akkor olyan 400 ezret 4 hét alatt. Ha még toborzok, akkor megvan a 600 is.
2012. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az szép!

Ügyes műkörmös lehetsz.


Ebből mennyi a hasznod egyébként?

Ez a főállásod?


Szerintem egy állás mellett mennyit lehet még összeszedni más módokon ha ügyes az ember?

2012. aug. 26. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Ebből legalább a fele elmegy. minél több a vendég, annál több anyag kell, plusz a járulékok, üzletbér, rezsi. Havonta legalább 200 ezret költök ezekre. Úgyhogy egy jó, de nem kiemelkedő keresetem van. Három gyerekkel nem nagyon tudok ebből semmit félretenni.


Mást nem tudok kitalálni.. nyilván, ha tud az ember más szakmákat is, azzal lehet kezdeni valamit, de nem tudok mit tanácsolni. Egy sima alkalmazotti munkaviszonnyal nem sokat lehet keresni, max, ha nagy szerencséje van az embernek, nyilván, bármennyi pénz több a semminél.

2012. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mi az hogy összeszedni? Kicsit részleteznéd a szituációt?
2012. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mennyit lehet mellékesben megkeresni?

Te mennyit tudnál a munka mellett megkeresni ha szükséged lenne rá?


Bocsánat, tényleg elég hülyén sikerült megfogalmazni, mivel nem lehet akárhogy indítani ugyebár a kérdést itt gyakorin. pl. szerintetek, tudjátok meg ilyenek nem lehetnek a kérdésben...

2012. aug. 27. 12:32
 6/11 anonim válasza:

Kedves 1. hozzászóló.

Jól értem, hogy keresel havi 1400 eurót, ebből elmegy 700 a cuccokra meg mindenre, és nem tudsz megélni a maradék 700ból?


Oké, elismerem, hogy ha melletted még 3 gyerekre is költesz, akkor nem a legtöbb. De nézz szét. Látnod kell, hogy mások alig-alig keresnek meg 200 eurót! Ebből kell még kifizetniük a rezsit, meg mindent.

Igazán szerencsésnek mondhatod magad, hogy egy ,,otthonülős" munkával megtudsz keresni ennyi pénzt.. Ne panaszkodj :)

2012. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 1. hozzászóló.

Jól értem, hogy keresel havi 1400 eurót, ebből elmegy 700 a cuccokra meg mindenre, és nem tudsz megélni a maradék 700ból?


Oké, elismerem, hogy ha melletted még 3 gyerekre is költesz, akkor nem a legtöbb. De nézz szét. Látnod kell, hogy mások alig-alig keresnek meg 200 eurót! Ebből kell még kifizetniük a rezsit, meg mindent.

Igazán szerencsésnek mondhatod magad, hogy egy ,,otthonülős" munkával megtudsz keresni ennyi pénzt.. Ne panaszkodj :)


Nem panaszkodtam. Kérdeztek, válaszoltam. Mindenkinek megvan a lehetősége szakmát tanulni, meg bármit. És kb ahogy mások tojnak rám, én is tojok rájuk. Nekem sem a legyek hordták össze a tudásom, elég sokat tettem érte, és teszek is folyamatosan. Nem szerencse kérdése volt egyáltalán. Ja, és nem ülök otthon vele, nem is akarok. Szeretem a munkám, szeretem az embereket, akik eljönnek hozzám, és megbecsülik.

Meg lehet mindenkinek próbálni, és nem irígykedni. :)

2012. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én csak azt akarom mondani, hogy szerencsés vagy :)

A szomszédos országokban örül az ember, ha van állása.

2012. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, ebben az országban is. (jelzem, nem euroban kapom a pénzem, hanem forintban. eruroban legalább háromszor ennyit kapnék ugyan ezért a munkáért. )


De akkor valszeg félreértettelek, és bocsi, hogy nem valami kedvesen válaszoltam :)

2012. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pár milliót.

1 milliót biztosan, afelett már kérdéses.

2012. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!