Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez miért van? Normális, csak...

Ez miért van? Normális, csak én tartom furának?

Figyelt kérdés

Interneten keresgélek munkát és egy csomó olyan van, hogy leírnak egy körítést(telefonos vagy telemarketing munka, jó jövedelem, asszisztensi munkakör,stb)és mikor felhívom őket akkor sem mondanak semmit, csak hogy menjek el ide meg ide ekkor és akkor.Ha rákérdezek,hogy ugyan mondjanak már legalább 2 szót, hogy egyáltalán megéri-e nekem elmenni, akkor sem mondanak semmit!Múltkor "jól rá is förmedtem" egy fazonra a telefonban, mert azt mondta, ha nekem nem ér meg fél óra tájékoztatót a munka, akkor ne menjek, erre azt mondtam, hogy bocsi de az úti költséget senki nem fizeti ki, szóval úgy érzem legalább minimálisat jogom van tudni, hogy el tudjam dönteni megéri-e nekem elmenni.Mert már egyszer elmentem látatlanba egy ilyen "jól hangzó" munkára és kiderült, hogy zepter cuccokat kell árulni:/

Szóval nem értem ezt az egészet, hogy miért nem lehet normálisan közölni infókat!Mert persze, az állás interjú más, de oda már úgy megyek, hogy tudom miről van szó!


2009. okt. 8. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!!

Ugyanez van velem is. Mindig szépen megfogalmazzák az állást, küldöm az önéletrajzot, jön a telefon, tök boldog vagyok, végre valaki visszajelez, és akkor a hideg zuhany, már megint a Zepter.X( Mindíg bedőlök a trükknek, 1 éve keresek munkát, és ők már többször hívtak, ezek szerint nem éri meg csinálni, ha állandóan toboroznak, meg én utálom az ilyen rábeszélős munkát. Nem tudom, van akinek bejött??

2009. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel már nekem is volt tapasztalatom. A legnagyobb baj, hogy az álláshirdetések többsége ilyen átbaszós baromság vagy pedig valami embertelen meló, pl. csirketelepen szarpucolás! Azt is észrevettem, hogy sokan dolgoznak ám, csak az a furcsa hogy azokat az állásokat sehol nem hirdetik. Gondolom itt játszik az amit protekciónak hívnak! Én akinek senkije sincs nagyon reménytelennek látom a helyzetet:(
2009. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon idegesítő!Ráadásul, most megint elküldtem egy helyre, erre visszaírnak, "hogy gyere el vasárnap 10-15 óra között egy megbeszélésre.Írd meg jó-e az időpont, ha igen, küldöm a további részleteket"....hát kiakadtam!nem csak, hogy azt nem írják, hogy miről van szó, hanem még a címet sem, hova kell menni, ráadásul vasárnap!!!hihetetlen idegesítő!Sajnos tényleg tele van az inetnet kamuval!
2009. okt. 8. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írnak konkrétat, mert akkor annyian sem mennének el, mint így. Aki telefonál, az pedig biztosan fő után kapja a pénzét.
2009. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű: ha még telefonban sem hajlandó elárulni, az egy gyatra, embertelen, fusi vagy fekete munka.

Messze kerülendő.

A legális munkát nem titkolják.

2009. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja én is hanyagolom most már ezeket.Egy kellemetlen meglepetés bőven elég volt!
2009. okt. 10. 17:06
 7/7 anonim válasza:
háhá :S Blahához hívtak engem múltkor egy jól hangzó hirdetésre, kmery@blabla címen, hát nem adminisztratív lett volna a munkakör.. anyucikájukat.... hogy nem tudnak becsületes állást kínálni az embereknek ebben a világban sehol.. :( bemegyek látom sokan vannak, zepteres plakátok, na mondom pápá
2010. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!