Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez teljesen normális a pici...

Ez teljesen normális a pici babáknál? (Én kicsit furának tartom)

Figyelt kérdés
A kislányom 2 hónapos. Sokszor meglehetősen hirtelen baba ... Ha mérges valamiért akkor erősen megüti magát a kezével, ez persze lehet véletlenül is, hiszen Nála ez még nem tudatos, de sokszor furcsállom és aggaszt. Tegnap este amikor evett, hevesen marta a cicimet és össze vissza kapálózott ... Néha amikor félálomban van dobálja a fejét jobbra-balra és sokszor álmában hirtelen megugrik. Gyakori nála az is, hogy minden ok nélkül hangos sírásra kezd ... Csak úgy, minden előzmény nélkül. Ezek teljesen normális dolgok vagy aggódnom kellene? A terhességem elején dohányoztam és sajnos nem voltam egy nyugodt kismama ... Sokszor gondolok arra, hogy mi van ha kárt tettem benne ezekkel a dolgokkal. :(
2011. nov. 8. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem tesz jót a babának ha terhesség alatt ideges a kismama.


Ha az esetek gyakran ismétlődnek, előbb-utóbb már nem is tér vissza a lelki béke és nyugalom állapotába, és ez nem csupán a méhen belüli fejlődését zavarja, de komoly kihatással van az alvási ritmusára és a születés utáni értelmi és érzelmi stabilitására is.


Ha terhesség alatt sokszor ideges a kismama

2011. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, nem normalis dolog. idegesseg jelei
2011. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sose csinált ilyet.A helyedben rákérdeznék a gyerekorvosnál.
2011. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de fájhat is valamilye.. nekem fiam van cicizés közben ő is ezt csinálj a hirtelen megugrás is van nála, hasfájós sajnos ilyenkor görcsöl a pocija, ha kijön a puki akkor teljesen megnyugszik.
2011. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21.05-ös vagyok.

Az én kislányom is nagyon hasfájós volt,de nem csinált ilyeneket.

2011. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet fájdalom jele(hasfájás).
2011. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én kislányom csinál ilyeneket,lehet én vagyok extra nyugodt anyuka,de én nem érzem,h baj lenne..Ez szerintem még csal reflex-szerű mozgás,mint pl a Moro-reflex,gondolom ahhoz hasonlít...A fejét is dobálta félálomban,sokszor így aludt el.Most fél éves,kinőtte.Pedig én nyugodt kismama voltam,nem dohányoztam,és a csemeténken a védőnő,doki szerint látszik,h kiegyensúlyozott, boldog baba...
2011. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bocs,csinált,lemaradt a -t :)

nyugalom,és szép estét:)

2011. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hasfájós lehet a lánykád, de azért kérdezd majd meg a dokitokat!

Az én lányom szóról-szóra ugyanezeket csinálta, amikor nyomta a pocakját a sok puki!

2011. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam feszültebb, idegesebb kismama szerintem nem volt még a bolygón és tök cuki, nyugis babóm van. Nem tudom miért csinálja ezta tiéd, de abban egyáltalán nem hiszek, hogy az anya terhesség alatti idegállapota befolyással lenne a baba temperamentumára.
2011. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!