Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gáz lenne ha mi is tartanánk...

Gáz lenne ha mi is tartanánk garázsvásárt?

Figyelt kérdés
Egy ismerős tartott nemrég és pár hét múlva újra akar.Nekem ez az ötlet már több éve motoszkál a fejemben,de párom se és más se vett komolyan.Rengeteg ruhánk és kacatunk van amit eldobni sajnálnánk,de hiába hirdettem apródon és társain úgy nem veszik meg hogy nem látja élőben meg ott a postaköltség is.Most komolyabban érdekelne a dolog,csak nem tudom hogy nézne ki ha pár hét múlva vagy akár most hétvégén tartanánk egyet mi is.Az ismerős a szomszéd utcában lakik.Nagyon jó lenne ha tarthatnék én is mert már gyerek koromban is játszottunk ilyet,persze ez már nem játék lenne.És nem is csak ez miatt,bővül a család és szügség lenne a helyre amit ezek a cuccok a szekrényben foglalnak.
2013. jún. 6. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ja gáz. Fú, nagyon gáz. Tudod mi a gáz még? Ha az ismerősöd Tamásnak nevezte el a fiát, és neked is ez tetszik, és te is így fogod nevezni a sajátodat. Fú, azt fogja gondolni, hogy őt utánozod.


Most komolyan. Ki a frászt érdekel, hogy mit csinál a szomszéd utcában valaki? Ha akarsz, tartasz. Ha nem akarsz, nem tartasz. Nőj már fel, tudjál dönteni, a döntésedért felelősséget vállalni, aztán ne foglald itt a biteket ilyen kérdésekkel!


Sok sikert a garázsvásárhoz, remélem sok mindent el tudsz majd adni! Hajrá!

2013. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ma 21:15 kicsit nyers volt, de szivembol szoltal


foleg ez: ne foglald itt a biteket :)


Sajnalatos es meglepo, hogy az emberek ennyire nincsenek kontrolban a sajat eletuket illetoen es nem merik vallani a felelosseget.


Amugy kedves kerdezo nem gaz, en kulfoldon elek, es itt minden 7vegen van rengeteg garazsvasar. Altalaban vasarnap es az emberek mar penteken nagy szines papirra kiirjak, hogy hol-mikor, es a kornyezo utcakban kirakjak a villanyoszlopokra a hirdetest.


Csinald nyugodtan es sok sikert hozza. (sot, meg csinalhatsz valami utos limonadet is amit par forintert arulsz, vagy ajandekba ajanlasz azoknak, akik vesznek valamit, ird ki: "ajandek limonade minden vasarlonak" ;)

2013. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat,főleg az elsőnek!! Nem gondoltam,hogy pont ilyen hangvételű lesz! Ja és mi az,hogy ne foglaljam itt a biteket??Az idióta válaszokat kéne magában tartani néhányilletőnek és egy csomó hely megmaradna! Különbenis ez egy olyan oldal ahol kéréseket kell feltenni,szóval csak ne pattogj!
2013. jún. 6. 22:45
 4/4 anonim válasza:

Szia Kerdezo!


Tartotal garazsvasart? Hogy sikerult?


En is azt szeretnek,de a rosz ido miatt,inkabb a szobaban,amit nem hasznalunk.

2013. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!