Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kamaszok! Diákmunkát hogy...

Kamaszok! Diákmunkát hogy szoktatok szerezni?

Figyelt kérdés

Főleg Szolnok és közvetlen környezetébe szoktam diákmelót keresni. De sose kapok. Próbáltam szövetkezeen keresztül. Ott főleg végképp nem kaptam.


Én napszámba is elmennék és az se nagyon érdekel, hogy miről van szó. Tehát földekre melózni is mennék de akárhová.


2013. jún. 9. 17:42
 1/4 anonim válasza:
Szövetkezetek, újsághirdetések, plakátok...
2013. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szövetkezeten keresztül akarsz akkor már áprilisban érdemes jelentkezned, mert sokan már akkor szoktak hogy a nyárra legyen munkájuk. 2 éve én is nyáron mentem szövetkezethez de elzavartak. Uátna visszamentem április közepén és akkor mondták hogy 90% eséllyel eltudnak nyáron helyezni, 5 helyre is kaptam ajánlatot. Csak úgy elmondom.

Most már maximum protekcióval fogsz tudni.

2013. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hónaptól/Évszaktól független szoktam nézni, hogy mit tesznek ki és MINDENRE szoktam jelentkezni. December- Januárba volt 3 hét mikor nem néztem. De már február óta biztos nézem azt, hogy nyáron hova mehetnék. De semmi. Tavaly is március körl kezdtem el nézni. Semmit nem csináltam.

Tehát azt se lehet mondani, hogy nem kezdem el nézni időben.

2013. jún. 9. 18:49
 4/4 anonim válasza:
Akár most is jelentkezhetsz mert még mindig van esély arra hogy kapsz nyárra munkát én is kb. 2 hete néztem utána a dolgoknak és találtam még munkát kifejezetten a nyárra. A meló-diáknál próbálkozz, Szolnokon is van irodájuk. Ők még most is fognak szerintem kapni nyárra munkákat. Meg egyébként is ők a legnagyobb szövetkezet.
2013. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!