Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Suli mellett 18 évesen mit...

Suli mellett 18 évesen mit tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákmelót ne vállalj mert kihasználnak. Vagy ismerősnél keress munkát vagy csinálj valami olyan tevékenységet ami olyan tapasztalatot nyújt ami a jövőben hasznos lehet.
2013. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Balatonparton vendéglátás. Nehéz munka ugyan, de ha normális főnököd van, illetve te is a sarkadra tudsz állni, egy szezon alatt megkeresel 300-600.000 Ft-ot. (Helytől, bértől, ledolgozott órák/napok függvényében..) Én anno 7.000-et kaptam egy napra, 45 napot dolgoztam, így könnyen kiszámolhatod, hogy ez 315.000 Ft (minimálra voltam bejelentve) Ha lehúzol egy teljes szezon, akkor ez sokkal több is lehet. Na meg ott van a borravaló is. Egy rosszabb napon is (esős, alig vannak vendégek) összejön 500-1.000 Ft, egy jobb napon akár 5-6.000 is összejöhet.


Sok sikert.

2013. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :D de ide hogyan tudnék jelentkezni? vagy hol?
2013. jún. 12. 23:44
 4/4 anonim válasza:
Mehetsz napszámba, pl:meggyszedés vagy foliában paprikaszedés
2013. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!