Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes eurót...

Szerintetek érdemes eurót most forintra váltani vagy még nőni fog az euró értéke a forinthoz képest?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 02:05
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs trendszerű árfolyammozgás. 10 forint alatti a változás, abból nem szakad ki. A 10 forinton belül gyors a változás. nagy az árrés pénzcserénél. nehéz elkapni a két végpontját a 10 forint ingadozásnak, mert rövid ideig tartózkodik ott a végeken.


a nagy árrés a cserénél a tranzakciós adó miatt 1 forintot jelent, a félelem a gyors árfolyamváltozástól 2 forintot jelent. ez együtt 3. oda-vissza váltásnál 6 forint. A haszon 4 forint lenne, nem éri meg a kockázatot. be kell tenni a bankba, had kamatozzon.

2013. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az utóbbi fél évben 280-290 környékén érdemes venni és 300-310 körül eladni. Eddig kétszer tettem meg a dugi pénzemmel (200 e) és mindkétszer kerestem rajta 15-15 ezer forintot. Nem azt mondom hogy ez örökre így lesz, vagy hogy ilyen egyszerű, csak így is lehet csinálni.

Ja és pénzügyi szakon vagyok és befektetési területen fogok dolgozni.


19/F

2013. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!