Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi annak az oldalnak a címe...

Skót Paraszt kérdése:

Mi annak az oldalnak a címe ahol, ha regisztrálok és feltöltöm egy projektem vázlatát, támogatást kaphatok nagyobb cégektől a megvalósítására?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan ilyen oldal szerintem nincsen, egyes VC-knél van, hogy webes felületen lehet jelentkezni, de én ettől óva intenék mindenkit. Egy jó VC nem csak egy projektvázlatra kiváncsi, hanem egy üzleti tervre, hogy mi módon akarsz pénzt csinálni az ötletedből. Plusz egyes kultúrkörökben (sajnos Magyarországon is), hajlamosak az emberek megfeledkezni mondjuk a biztonságról vagy arról, hogy valahogy rögzíteni kéne a dolgokat és hopp, már át is verték őket. Szóval aki elutasítja mondjuk egy titoktartási szerződés jóváírását azzal nem érdemes onnantól kezdve szóba állni sem...
2013. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, viszont kickstarterre felrakhatod és ott átlagemberek támogathatnak.
2013. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb cégektől? Ilyenről nem tudok...

Nem a crowdfunding (közösségi finanszírozás) rendszerekre gondolsz (Kickstarter, stb.)?

2013. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A [link] -re gondoltam!


Az első válaszból kiemelném a a titoktartási nyilatkozat fontosságát hangsúlyozó részt. Ez tényleg fontos jó tanács nem csak paranoiásoknak.

2013. jún. 13. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!