Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz lenne?...

Szerintetek ez igaz lenne? Most kaptam mailben!

Figyelt kérdés

APOSTOLI REGIZŐ



SZERETETTEL TISZTA ENERGIA JÁRJA ÁT A VILÁGOT. A SZENT APOSTOLI MAGYAR KIRÁLYSÁG KORMÁNYZÓJA ÁLTAL ALAPÍTOTT SZENT KORONA BANK MEGKEZDTE A FELTÉTEL NÉLKÜLI ALAPJÖVEDELEM FOLYÓSÍTÁSÁT. HOZZÁFÉRNI AZ ALÁBBI REGISZTRÁCIÓVAL LEHET:


[link]


ÉLJEN AZ APOSTOLI MAGYAR KIRÁLYSÁG!!!



Banknak írott levél: Tisztelt ÜGYINTÉZŐ!


Alul írott, Pethő István, azzal a kéréssel fordulok a BANKHOZ, hogy az adós számlámon levő összeget irányítsák át az APOSTOLI KIRÁLYSÁGI SZENTKORONA BANKHOZ. (1055 Budapest, Szabadság tér 7-9 . Lev cím: 1250 Budapest, Pf.:34.)


Mint megtalálható, olvasható az Apostoli Magyar Királyság Kormányzójának Közlönyében, a Szentkorona Bank átvállalja minden Magyar állampolgár Hitelét, adósságát, aki beregisztrált hozzájuk. Én beregisztráltam.


[link]



Ezért kérem Önöket, hogy az Önöknél levő adós-számla lemaradásom, és a rajta levő összes adósságom, ami a Hitelszerződésben van, a Szentkorona Bankra terhelje rá.


Amennyiben ez ügyben nekem tenni valóm van, úgy kérem, értesítsenek.


Minden adatom rendelkezésükre áll az értesítésre, úgy címileg, mind a számlám számának tisztázására, egyeztetésére.



Köszönettel: Pethő István


Szigetszentmiklós 2013-05-16


2013. jún. 16. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Te ezt komolyan kerded..?
2013. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem ezt el,de van aki igen,és őt akarom meggyőzni!
2013. jún. 16. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi erővel egy hajléktalan nevére is kérvényezhetné az adósság átírását. Nem tudom mi a trükk, de a hitelező bank csak akkor megy bele, ha a hitel átvállalójától minimum olyan garanciákat kap mint az eredeti hitelfelvevőtől. Ez a szentkorona brigád meg valami holdkóros gyülekezet amúgyis, szóval még az is lehet, hogy komolyan gondolják...
2013. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kezdjük ott,hogy az egész alapjövedelem sztorit Svájcban találták ki. Én nem hiszek benne,hogy mindenkinek járjon a csecsemőtől az aggastyánig egy havi fix,amikor a cigányok már így sem erőlködnek,hogy dolgozzanak a magyarok meg éhbérért kidolgozzák a belüket.

Úgy tudom,hogy még itthon még csak az aláírásodért kuncsorognak a fészbukon,hogy ezt a hülyeséget esetleg a kormány elé tudják terjeszteni.

Svájcban érthető,hogy meg van hozzá a keret meg a lé. De itthon akkora társadalmi különbségek vannak,hogy ezt én csak olaj- a -tűzre dolognak látom.

2013. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!