Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Coca Colának mekkora ötlet...

Coca Colának mekkora ötlet már ez a neves üveg nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm vett Kólát, olyan aki amúgy nem is iszik. :D Hatalmas marketing fogás szerintem.

Mondjuk rajtam nem fogtak ki, mert én nem vettem! :D


2013. jún. 17. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kategóriaválasztás ötös!
2013. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem félreolvasta és Marketingpolitikát olvasott.
2013. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Nekik remekül bejött, de én inkább cikinek érzem, hogy az emberek ilyen birkák. Képesek örülni a saját nevüknek. Sőt, még hajtóvadászatot is képesek tartani egy olyan palack után, amin a nevük van. Ehhez nagyon sekélyesnek kell lenni.
2013. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is nagyon nagy ötlet. Bár csak ezért nem mentem be sehova, de ha egyébként úgyis megyek a boltba, mindig megnézem, van-e névre szóló. Múlt héten találtam is egyet, meg is vettem. A barátnőm nevét viszont nem találtam eddig, pedig nem különleges név.
2013. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
4. és neked milyen plusz érzést ad az, hogy láthatod a keresztnevedet? Mondd el, kérlek.
2013. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus hülye magyar!! Valamire rá van írva a neve akkor azért már pénzt ad! Kár hogy nem hugyozzák körbe mint a kutyák :)))
2013. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne ezért valaki hülye magyar? Ez a név a coca colán a világ sok részén is aratott nagy sikert, nem csak itthon. Mindenki másnak örül, miért kell azért leszólni valakit, csak mert szeretne névre szóló colát? Valaki üvegeknek örül, valaki ennek. Tartsuk tiszteletben egymás választását.
2013. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Különösebb plusz érzést nem ad, ezek egy kicsit különleges üvegek, semmi extra, és szerintem vicces. Amúgy is szoktam kólát inni, ezért nekem ez nem plusz kiadás. Nyilván, van, akinek lesz belőle plusz kiadás is.

Erről szól a marketing tudománya.

De ennyi erővel semmilyen ajándék vagy emléktárgyat ne vegyél, bármerre jársz, hiszen azok is tök haszontalanok.

2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki értékeli le a válaszokat?
2013. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eredetileg a "Magyar Politika" topikban volt, azért írták elől. Csak közben átrakták. Gondolom azért nyomnak rá pirosat :)
2013. jún. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!