Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 20 éves fiatal vagyok. Szüleim...

Kariak kérdése:

20 éves fiatal vagyok. Szüleimtől külön, albérletben élek. Nappali tagozaton tanulok, a családi megszűnt, kevés a diákmunka és nem is tudok bármit dolgozni bár erről papírom nincs (éppen térdműtét után vagyok). Milyen segélyre lehetek jogosult?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 18:53
 1/7 anonim válasza:
Semmilyenre. Az egyetemtől kaphatsz szociális ösztöndíjat, lakhatási támogatást majd ősszel, fölveheted a diákhitelt.
2013. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmire
2013. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak OKJ-s képzésen vagyok, szóval az egyetemi ösztöndíj kilőve.
2013. jún. 18. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:
hol tanulsz, h nincs diákmunka? a peremterületeken maximum, de ha a fővárosban vagy, akkor-már elnézést-sz!rásig vannak a diákszövetkezetek melóval év közben...tudom mit beszélek, én az azt csinálom amit neked kéne.
2013. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van diákmunka, de nem én vagyok az egyetlen diák és ha jelentkezek is nem mindig hívnak annyiszor hogy elég legyen . Egyébként Debrecenben lakok, és lévén hogy most épülök fel a műtétből nemigen tudok nehéz fizikai munkát végezni.
2013. jún. 20. 00:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik, hogy bemész az önkormányzat szociális osztályára, és érdeklődsz. A másik, hogy ahol az OKJ-s szakmádat tanulod, ott megkérdezed a tanulmányi ügyekkel foglalkozó valakit az irodájában, felvázolod a helyzetet, és megkérdezed, mik a lehetőségek.
2013. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kell a diákmunka? Ennyi idősen már rendes melót is találhatsz, nem kell hogy életed álom munkája legyen, de többet fogsz keresni mint diákmunkával. Nem tudom fiú vagy vagy lány, de találnál szerintem bőven munkát ha keresnél. Ne az legyen a célod hogy segély. Sajnos csak ennyit tudok mondani, szerintem nincs semmilyen segély, de itt egy weboldal, ami talán segíthet állami támogatást találni: www.izys.hu
2014. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!