Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hany eves kortol lehet banszam...

Hany eves kortol lehet banszamlaszamot nyitni? Es penzbe kerul? Hogy s mint zajlik ez az egesz? 15/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 16:30
 1/2 anonim válasza:
Nekem 11 évesen nyitottuk, és emlékeim szerint mindig a saját nevemre kaptam a bankszámlakivonatot. Nem tudom, hogy pénzbekerül-e, valószínűleg nem sokba, de 18 alatt valószínűleg szülővel együtt kell nyitni.
2013. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nyithacc és nemkerül készpénzbe ( ha rámegy a pénz abból vonnak le durnán egy ezrest demég annyit se ) de csak akkor nyiss szerintem ha mindig lessz rajta és nemcsak mutogatni akarod hogy neked van bankkártyád mert arról vonnak le mindig valami kis pénzt ami egy idő után sok is lehet ha nemfigyelsz rá..
2013. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!