Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Masfel eve Angliaban dolgozom!...

Masfel eve Angliaban dolgozom! Most 28 hetes terhes vagyok! Mire szamithatok, ha hazamennek?

Figyelt kérdés
Ellatas, gyes stb. Erdekelne!
2008. jún. 22. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

semmire. vagy is annyira amennyit otthon egy nem dolgozo kap. a tb-t otthon kell fizetned 8ha gyesen-gyeden leszel akkor nem)

DE ha az angol munkahelyedröl mész el szülni akkor az ottani "gyest, gyedet" kell kapnod, és családipotlékot.

2008. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
még véletlenül sem kéne hazamenned, én is angliában élek, és itt nagyon jó. az angoloktól majd megkapod azt amikre szükséged van.
2008. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso hozzaszolo!

Tudnal nekem priviben irni, hogy milyen juttatasokban reszesultel? Mit hogyan es hol lehet igenyelni, feltetelek stb. Olvastam mar ezekrol, de szemelyes tapasztalatok is erdekelnenek!

Elore is koszonom!

2008. jún. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!