Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenleg hol tudok, hol...

Jelenleg hol tudok, hol lehetséges OTP vagy egyéb más részvényt úgy vásárolni, hogy materiális formában nálam maradjon a részvény, és minél kisebb és egyszeri illetéket kelljen csak fizetni?

Figyelt kérdés
Nincs folyamatos jövedelmem, hallgató vagyok, de havonta 1-2 részvény vásárlásával szeretnék a későbbiekben egy kis plusz tartalékot felhalmozni.
2013. jún. 21. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Havi 1-2 részvényt? :D

Sehol.

2013. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érné meg havi 1-2 részvényt venni minden hónapba ki kellene fizetned az illetéket.
2013. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak azután vettem 100 ezer forintért részvényt, hogy felhalmoztam más formában 550 ezer forint tartalékot (kötvényben, készpénzben, bankban).


Plusz tartalékot felhalmozni nem részvényben kell. Oda csak olyan pénzt tegyél, aminek az elvesztése nem fájna.


19/F, szintén egyetemista.

2013. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!