Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik az előnyei és mik a...

Mik az előnyei és mik a hátrányai a magán személytől felvett hitelnek?

Figyelt kérdés
elég nagy összegről lenne szó!tanácsokat kérek,mert nem tudom mit tegyek!!!köszi
2009. okt. 13. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a haverod, vagy rokonod aki banki alapkamatért adja, vagy uzsorás 500%-ért.


Ha az első, akkor oké, ha a második, akkor feleljtsd el, mindenféle hülye szerződéseket iratnak alá veled és azt veszed észre, hogy 2 hónap múlva a házad már nem a tiéd.

2009. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár haver,akár idegen,mindenképpen egy általad választott,megbízható ügyvéd előtt kössétek meg a szerződést.De csak akkor,ha a banki kamatoknál nem kér többet.
2009. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én őt nem ismerem.közjegyző által hitelesített hitelszerződést kötnénk.ez így megbízható,"mennyit ér" egy közjegyző szava?
2009. okt. 13. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha magánszemélytöl veszel fel hitelt akkor az csak magán úton polgári peres eljárással hajthatja be rajtad ha nem fizeted, az meg általában évekbe telik mire lezárul.. Akár 5-6 év is lehet..


Szal ha nem vmi maffiával akartok egymás markába csapni aki ha nem fizetsz időre fellógat az első fára akkor nincs miért aggódnod...


Persze azért olvasd el és 3x is rágd át a papírokat amiket aláírsz!!

2009. okt. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy közjegyzőé szerintem többet mint egy ügyvédé ugyanis a közjegyző a közt képviseli magyarul pártatlan, amíg az ügyvéd annak dolgozik aki megfizeti persze mindezt a törvényes keretek között, hogy azért az ügyvédeket se sértsem meg!!
2009. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. okt. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!