Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy keressek magamnak egy...

Hogy keressek magamnak egy kis pénzt a nyárra?

Figyelt kérdés
próbálkoztam sajtostallér sütéssel és azt adtam el a faluban meg is vették szépen csak egy egész nap elment vele és napi 500 forintot kerestem unokatesómmal... egyéb tippek érdekelnének
2013. jún. 24. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha betöltötted a 16-ot, menj el egy munkaügyi kirendeltségre, júliussal indulnak a diákmunka programok.
2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
otthon állapodj meg a szüleiddel hogy megcsinálod a házi munkákat, mondjuk piros pontokért amiket ők írnak be és mondjuk 1 piros pont = 50 ft. nálunk ez van. házi munkának számít ha kiviszem a szemetet, elmosogatok, felporszivózok vagy elviszem a kutyát sétálni. szinte minden kivéve a saját szobám kitakarítása, mert ugye az eleve az én felelősségem! szóval ez eléggé jó :) így egy nap alatt ha csinálsz 10 házi munkát már ki is jön 500Ft. nekem a mai célom 20 pont, vagyis egy 1000-es :DD. Hajrá :)
2013. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó te hány éves vagy ?
2013. júl. 9. 10:40
 4/5 anonim válasza:
13 :D
2013. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szanika2000 válasza:

jó ötlet ez a házimunka pontozás :)

én a kis ruháimat adtam el,és a már megunt játékaimat... feltettem apródra,vagy vaterára..stb. és kerestem vele így egy kis pénzt

szerintem ez is egy jó megoldás :)

2013. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!