Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megcsappana a szelvények...

Megcsappana a szelvények száma, ha kiderülne hogy befolyásolják a lottó ötöst?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, de ilyen nem fog kiderülni, mivel nem igaz.
2013. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ma 11:09

De az ellenkezöjét sem tudod bizonyitani..

2013. jún. 30. 11:16
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Az állítást kell bizonyítani mindig, nem az ellenkezőjét...


Amúgy pusztán a józan ész diktálja azt, hogy ne manipulálják. A Szerencsejáték ZRT-nek ugyanis totál mindegy, hogy ki nyer, sőt, az a jó, ha egy átlag ember nyer, mert akkor pl. a faluban híre megy és többen vesznek lottót.


Amúgy én már voltam lottó számhúzó, garantálhatom neked, hogy nem manipulálták a golyókat, véletlenszerűen húztam egyet - ráadásul élő adásban.

2013. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 SzilKa ***** válasza:
82%
Heti 2 milliardos bevetel van belole, minek manipulalnak?
2013. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 11:20


A közjegyző is Magyar," Lefizethető" Én is tudnék jó pénzért bizottságot felállítani!!

Hopp! Azt teszik amit diktálok! Nem hiszek itt semmiben. Hisz mindenhol a csalás

átverés és ragozhatnám a kifosztáshoz szükséges módozatokat Magyarországon.

Magyarország a korrupcióról híres!! Miért pont a lottó lenne kivétel???


Meg mondjuk a legvilágosabb dolog,amikor "álitolag van ötös" rá 2 hétre ismét van ötös,(mert sürün volt már ilyen) és akkor sokkal kevesebben játszanak mivel kisebb is a nyeremény,igy aztán abból a "kevesebb" szelvényböl könyebben eltalálni az ötöst sokkal nehezebb,mint amikor ilyen sokan vesznek szelvényt amikor halmozodik a nyereményt..itt a lebukás..túl naiv vagy hogy nem látod ezt az egészet..tuti téged is lefizettek..benfentes lehetsz..


Ha géppel húznak akkor az már maga a csalás..húzzák kézzel a gólyokat..bár arra is vannak elméletek már..Amúgy gondoltam már arra is hogy a befolyásolásuk ellenére is v hogy mégis bejönne v kinek,akkor mit csinálnának? biztos hogy benyelnék a szelvényt,meg megfenyegetnének halálosan hogy tartsd titokba,de szerintem meg is ölnének csakhogy a "szerencsejáték" rt-n ne essen csorba..nagy botrány lenne bellöle szerintem ha valaki "tényleg" megnyerné és nem fizetnék ki..De ezek még az összes tv csatornát is lefizetnék hogy ne kerüljön nyilvánosságra..Mocskos ez az ország..


Meg már mindenben csalnak amibe pénz van,akkor ebbe ne csalnának pont amibe ekkora pénz van? nem most jöttem le a falvédöröl..

2013. jún. 30. 12:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva paranoiás vagy, ha azt hiszed, hogy csalnak, akkor ne vegyél lottót! Ennyi.
2013. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ha géppel húznak akkor az már maga a csalás..húzzák kézzel a gólyokat..bár arra is vannak elméletek már..Amúgy gondoltam már arra is hogy a befolyásolásuk ellenére is v hogy mégis bejönne v kinek,akkor mit csinálnának? biztos hogy benyelnék a szelvényt,meg megfenyegetnének halálosan hogy tartsd titokba,de szerintem meg is ölnének csakhogy a "szerencsejáték" rt-n ne essen csorba."


A hatoslóttót pl a mai napig kézzel húzzák. Szerinted évente 320 embert + a kb. 100 fős stábot halálosan megfenyegetik?


Ember, keress fel egy orvost... Szükséged van rá.

2013. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 12:12

A hatos lottón sosincs akkora halmozodás hogy legalább 1 milliárdig is eljusson..

2013. jún. 30. 12:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Hogyne lett volna. Már idén is volt 1 milliárd felett a 6-os lottó.
2013. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy a hatos lottó nem halmozódik annyira, mint az ötös, egyszerű matematika, de gondolom az már meghaladja a képességeidet, hogy utánagondolj.
2013. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!