Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Junior bankkártyáról szeretnék...

Junior bankkártyáról szeretnék érdekldőni, pontosan hogyan is műkődik? Kell érte fizetni? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem az OTP-re gondolsz, legalábbis én csak ott tudok Junior bankkártyáról.


Nekem az a tapasztalatom, hogy diákként többször is átvertek ott, és drága az utalás ( más bankok diákszámláihoz viszonyítva).


Viszont rengeteg fiókjuk van, ami vidéken előny lehet.


Mielőtt döntesz, melyik banknál nyitsz számlát, szerintem mindenképpen tekintsd meg a többi bank ajánlatát is

(pl összefoglalva itt:

[link] )


Valamint pár fogalmat is tisztába kéne tenned, kezdve ott, hogy bankkártya és bankszámla.

2013. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen bajom vele. A kpfelvét 2x ingyen van. A fizetés ingyen van és számlavezetési dij sincsen. Sztem csattogj be és érdeklődj :))
2013. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Nekem a hirdetményből úgy tűnik, nincs két kp. felvét ingyen... ( sőt, még egy sem)

2013. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azt nemtudom h milyen hirdetményt nézel, én csak azt tudom h nekem junior otpm van és havi 2x felvét otp automatábol ingyen van.
2013. júl. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!