Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sürgősen kellene egy kis...

Sürgősen kellene egy kis német tudást magamra szednem egy munkalehetőség miatt. Hogyan?

Figyelt kérdés
Kaptam Ausztriába egy nagyon jó kis álláslehetőséget, semmi komoly, egy új gyorsétterem/salátabár keres embereket. Nem kell kiszolgálnom csak asztalokat szedni, teríteni meg ilyesmik, viszont a fizu így 21 évesen nagyon jó kezdőtőke lenne. Sajnos nem megy túl jól a német, bár 10 évig "tanultam" a suliban, kb semmit nem tudok, főleg, hogy 4 éve nem is foglalkoztam vele. Most szeretném felfrissíteni, hogy állásinterjún ne égjek be nagyon. Kb 2 hetem van, de mivel más dolgom nincs ezért napi több órát fordítanék rá. Ötletek mit nézzek át, hogyan kezdjek neki? Az interjún be kell mutatkoznom, miért akarok itt dolgozni és meg kéne értenem olyan alap dolgokat hogy mi lesz a feladatom.

2013. júl. 1. 22:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!