Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok (szeptemberben...

15 éves vagyok (szeptemberben tölötöm a 16ot) és szeretnék nyári/diák munkát vállalni, eddig csak olyan lehetőségeket találtam ahol 16 év a korlát vagy 18. Tudnátok nekem valami hasznos oldalt linkelni ahol sikerül nekem megfelelő munkát találni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
nem, mert 16 éves korod előtt hivatalosan nem dolgozhatsz
2013. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elvileg lehet 15 évesen is nyári szünetben, de mindenhol 16 év a korhatár a munkáknál, szóval sokat nem érsz vele :(
2013. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát akkor csak jövőre dolgozhatsz.


Én is 15 vagyok, de júliusban töltöm a 16-ot, szóval nem vagyok olyan peches.

2013. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyári szünetben szülői beleegyezéssel lehet dolgozni 15 éves kortól. A bibi az, hogy már olyan sok a diákmunkás, hogy bőven tudnak válogatni, és inkább az idősebbet keresik, (ezért is vannak 16+ illetve 18+ kikötések) nem a 15 éveseket. Úgyhogy hiába engedélyezett törvényileg, minimális az esélyed rá, főleg júliusban, mikor javában megy a nyár.
2013. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem..Hát akkor így jártam..:// Azért kössz a segítséget.:)
2013. júl. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!