Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázni a keresked...

Linkoln kérdése:

Valaki elmagyarázni a kereskedés vázát? Honnan szerezhetek árut? Tőkém van rá, de áru?

Figyelt kérdés

Illetve, mindenféle árus honnan szerzi az áruját?

Bármilyen kis segítség jól jönne mármint, tanács.

Egy link ahol olvashatok a témában, akármi?

Láttam weboldalakat ahol nagy tételben lehet vásárolni, és megegyezni árban, de hogy juttaton ide? Felvezsem velük a kapcsolatot és megoldjuk?


2013. júl. 6. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Olcsón kell megvenni és drágábban eladni.
2013. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiváltod a vállalkozóit vagy alapítasz egy Kft-t, s bemész a neked megfelelő nagykereskedésbe, s vásárolsz.
2013. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kft-nek milyen fenntartási költségei lehetnek?

Fizetnem kell magam után akkor is ha nincs pénzforgalmam?

2013. júl. 7. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyne kéne fizetned! Kb. havi 70 ezer ft, ha KATA-s vagy 50 ezer.

alapítási tőke 500 ezer ft.

Máshogy nem jutsz be nagykerbe, s nem is árulhatsz! Senki nem áll szóba veled.

2013. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Elég súlyosan hangzik. Tőkém van rá, nem az a probléma. Jövedelmem is van, de a kis tervek amiket szövögettem nem hoznak annyit. Tehát maga a kft.

Értem, köszönöm!!!

Még egy apró kérdés.

Fősuli nappalin, munkának minősül? Tehát meleltte másodállásban lehetek vállalkozó? Másodállású vállalkozónak nem kell fizetni járulékot, stb-t, csak adózni a profit után úgy tudom.

Kft-nél mi helyzet? Másodállású kft létezik?

Illetve tényleg ami fontos nappalis egyetem, főállásnak számít?

Bocs hogy amatör vagyok. Most kezdem egyetemet, van 5 évem eltalálni hogy mit és hogy vállalkozok, csak kóstolgatom a piacot, és ezt az egészet.

2013. júl. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!