Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel bizniszezhet egy kezdő...

Mivel bizniszezhet egy kezdő autószerelő?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis pénzt keresni, nem nagyon merek még magam autót szerelni. Ezért gondoltam valami kereskedésre. Van ötlet? És honnan bírnék valami árut szerezni? Hülye válaszokat kerüljük!

2013. ápr. 22. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el üzletet építeni! Ahhoz nem kell árut venned, csak ha már megvan a vevőköröd. És annyit keresel, amennyit el bírsz költeni :).
2013. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben?
2013. ápr. 22. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy nagy roncsautó telep ahol alkatrészként eladod a roncsokat.


Elég sok országban ez qrva jövedelmező üzlet.

2013. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Én e hónap 10-én kaptam kézhez az autószerelő végzettségemet igazoló bizonyítványomat és már vizsgák előtt az ismerőseim piszkáltak hogy segítsek nekik. Én az elmúlt 1 hónapban készítettem fel autót műszakira egy sufniban donorautó bevonásával. Lengéscsillapító csere, féktárcsa csere, hátsó lökhárító csere és belső műanyag elem csere volt, most ugyanitt a donorautót bontjuk, az alkatrészeket kiáruljuk, a felesleget leadjuk a vasba és osztozunk a lóvén. Másik ismerősömnek karburátort takarítottam ki kevesebb mint egy hete. Kerestek már meg olyannal is hogy szedjem le a kipufogó leömlőt és vigyem el hegesztetni mert meg van repedve és falsot szív és átveri a lambda szondát és ezért többet eszik... A karburátort akinek kitakarítottam megkért hogy segítsek neki a maszekjába. Autó alját kell kihegesztenie és megkért hogy segítsek lebontani a komplett hátsó futóművet és a tankot, utána pedig visszatenni jó pénzért.
2013. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos ilyen lehetőség nincs itt nálunk.... Az autó bontáson gondolkodtam már, de nagy cirkusszal jár, ugyanis nagyon kis udvarunk van a ház mellet... Gondolkoztam már azon is, hogy autópolírozást vállalok, a befektetendő pénz a polírozógépre megvan, csak merni kell belefektetni.... Persze ezt lehet bővíteni más szolgáltatásokkal csak kellene egy kis műhely, és pénz (hiányzó szerszámokra)...
2013. jún. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!