Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átverésnek számít?

Átverésnek számít?

Figyelt kérdés

Egy motoros webáruházról rendeltem egy 70 cm3 hengert a robogómra és postán megis kaptam de nem egy gyárilag 70est hanem egy olyat mely 50esről van felfúrva.

1hónapot használtam és a henger alja a szoknyarész el is tört olyan vékonyra fúrták meg.


2013. júl. 6. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem átverés szerintem, de ez a hátránya a webes rendeléseknek, hogy pl garancia sincs mindig. Gondolom kicserélni sem lehet, de azért reklamálni reklamálhatsz. Legközelebb meg jobban járd körül azt hogy mit is rendelsz és honnan.
2013. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi szerepelt a leírásban. Ha az, hogy XY márkájú ÚJ henger akkor igen, átverés.


Ha az, hogy pl. felújított henger, akkor nem átverés. De most reklamálni, mikor már beépítetted és használtad... Miért nem küldted visssza azonnal? 8 napig indoklás nélkül elállhattál volna.


Amúgy a jótállás kötelező minden hivatalosan forgalmazott tartós fogy. cikkre, így erre is.

2013. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy erről lenne szó!

[link]

2013. júl. 7. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!