Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudni szeretném, h érdemes-e...

Tudni szeretném, h érdemes-e feljelentést tennem egy "kedves megbízható úr" ellen? Nem nagy összegről van szó, de nekem számít, de leginkább bosszant, h ilyen csalók vannak. Ki tudja már mennyi embert át vert?

Figyelt kérdés
Egyik hirdetési oldalon megkeresett,h érdekli 2 termékem.2 óra,cserélek-e vele az ő termékei közül.Sikerült megegyeznünk,abban is h egyszerre postázunk ajánlva.Én meg is tettem.Ő nem.Megkapta a terméket,és fel volt háborodva,h nem tetszik neki.Visszaküldi.Természetesen ő nem küldte a cserét.Már eltelt 2 hét és semmi.Ráadásul láttam a hirdetései között az én 2 órámat amit vissza kellett volna küldenie.Érdemes feljelenteni csalásért?Nem is akarta küldeni a csere termékeket,+ hirdeti az elvileg gagyi órákat,persze többért mint én.Esetleg ha felteszem egy közösségi oldalra h csaló,lehet bajom belőle?
2013. jún. 4. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
hivd fel nyugodtan a 107 et h egyatalan foglaloznak e vele.
2013. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem a rendőrség nem fog vele foglalkozni,mivel 250.000 Ft-os tartozást is elutasítottak már.Azt mondták,h biztos meg van az akarat,h törlesszen csak nem tud.

Ennyit a rendőrségről.

2013. jún. 4. 14:22
 3/5 acelsziv ***** válasza:
Tehát megvan az ürge címe... Megkeresni és cipóra verni az arcát... Ez egy megoldás...
2013. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos utána én jönnék ki rosszul.

Pár nappal később a másik nevén újra hirdetett,írtam is neki,erre azt válaszolta,ha nem fejezem be akkor ő fog feljelenti zaklatásért.Érdekes?

Ő tisztességes és én vertem át.Mikor én nem kaptam meg a csere terméket.

Meg azt írta,h már nem is működtek az órák mikor megkapta.Akkor kérdem én,miért nem jelezte,és küldte vissza,miért kezdte el hirdetni?

Mert egy hazug csaló.

2013. jún. 11. 14:27
 5/5 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Érdemes feljelentést tenni és a rendőrség foglalkozni is fog vele. Kell az adat amit tudsz róla (telszám név cím) valamint a kinyomtatott beszélgetések (email). A tartozás megint más főleg ha nincs róla papír. Van egy közösségi oldal ami ezzel foglalkozik. Svindlerek Listája. Érdemes lenne nekik írnod. Az én véleményem az, hogy nem szabad mindenkiről minden adatot kiírni, de ez az oldal ezzel foglalkozik (asszem vannak kapcsolatai a rendőrséffel) Szóval első körben írj a Svindlerek Listájának másod körben igen is jelentsd fel. Másokat már ne verjen át! (ki tudja még hány embert károsított meg, az összeg nem számít)
2013. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!