Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van csendes kollégád? Mit...

Van csendes kollégád? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Van olyan munkatársad, aki alig beszél, inkább csendben végzi a munkáját, vagy ha olyan helyzet adódik, ahol beszélgetnek a kollégák, ő akkor is inkább hallgat. Mi a véleményed róla? Lenézed ezért?
2013. júl. 7. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen kollégám. Nem nézem le. Az emberek teljesen eltérő jelleműek, lehet hogy egyszerűen nem érdekli a többiek pletykálkodása, vagy elég gyakori sz*rkeverése.

És ezt nagyon is meg tudom érteni.

Tudom, hogy iszonyúan zavarja ez egyeseket, főleg a nagyszájúakat, csak éppen azok a nagyszájúak, akik emiatt lenézik, azt nem veszik észre, hogy mennyire alacsony a sajt intelligenciájuk és mennyire sekélyes az életük a hangoskodás és állandó pofázás ellenére. Az csak a látszat...



Nem szoktam más dolgaiba beavatkozni, de néha én kezdeményezek vele beszélgetést. És nem sértődök meg, ha nem nyílik meg és nem meséli el a napi életét.

2013. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen van, Nóri <3 ő a legjobb!! szeretlek Nóri <333
2013. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!