Hogy keressek pénzt?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és rengeteg dolgot meg szeretnék venni. Tudom, hogy ilyen korban legális és azt is tudom, hogy tele van a gyakorikérdések ilyen kérdésekkel és én mindet végig is böngésztem ami az én korosztályomra vonatkozik de eddig sajnos nem találtam semmi használhatót. Kérlek segítsetek! :( Nálam se az újságkihordás, se az idősek kisegítése, se kutyasétáltatás, se semmi ilyesmi nem vált be :( Kérlek mondjatok ötleteket! És kérlek komolyan válaszoljatok! :(

2013. júl. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

" Tudom, hogy ilyen korban legális"


Rosszul tudod.

2013. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"13 éves vagyok és rengeteg dolgot meg szeretnék venni."

13 évesen én is így voltam ezzel, túl kell élni ezeket az éveket nem tudsz mit csinálni legalább van mi motiváljon, hogy jól tanulj és jó sulikba menj. Másfelől meg nem hiszem, hogy a szüleid éheztetnek...

2013. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Márpedig az ilyen munkákon kívül mást nem tudsz csinálni.

Legálisan nem dolgozhatsz, 13 évesen csak ismerősnek-szomszédnak lehet kis munkákat megcsinálni amihez semmilyen szaktudás nem kell, nem veszélyes, nem nehéz, nem jár felelősséggel.

Kb. még füvez nyírhatsz, havat lapátolhatsz, elviheted a szomszéd szelektív hulladékját a gyűjtőbe amiért ad valami kis pénzt, vagy hátha valaki üres visszaváltható üvegeket is tud adni úgy, hogy az érte kapott pénzt megtarthatod.

Esetleg meggyet szedhetsz, segítesz a néniknek virágot ültetni...

2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi! rosszul írtam, illegálist akartam írni :(
2013. júl. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!