Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem sok időm van leadni a...

DanoMan kérdése:

Nem sok időm van leadni a dolgot, es örülnék egy kis segitsegnek, a többi kérdéssel nem volt gond, melyik a helyes válasz?

Figyelt kérdés

Keynesian unemployment, is involuntary unemployment in disequilibrium, caused by low _________ and sluggish ____________.

A valaszok a következők: aggregate supply, wage adjustment; aggregate demand, interest rates; aggregate demand, wage adjustment; aggregate supply, interest rates.



#unemployment
2013. márc. 29. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs annál hasznosabb és eredményesebb tanulás, amikor olvasod, olvasod az interneten elérhető leírásokat, hogy megválaszold ezt a kérdést. Nem akarnám elvenni tőled a tudást, és eleve, annak megszerzésének az örömét!
2013. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezzel álltalában én is így vagyok, ha van rá időm és nem pörög lefele egy időmérő, amit kicsit későn vettem észre sajnos. Gondoltam az időhiány elég indok egy gyors segitsegre, de hat ez van, legalabb te valaszra meltattad a kerdest...
2013. márc. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!