Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom hova írjam ezért...

Grave kérdése:

Nem tudom hova írjam ezért ide írom. Internetszolgáltatóval kapcsolatban szeretnék kérdezni olyat hogy mit lehet tenni ha nem teljesíti kötelességét?

Figyelt kérdés

Körübelül 3 hónapja internetem nagyon rossz ledobál kapcsolatvesztéssel erre kijöttek a szerelők hogy feljebb kéne rakni az antennát mert fába néz...ön költségen persze.

Kérdésem ezért a 3 hónapért ami alatt körübelül ha 1 hónapnyi forgalmat ha megkaptam nem kaphatok kárpótlást?

Írtam nekik email-t mert mondták hogy ott kell ilyesmit intézni arra válasz nem érkezett...

Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. júl. 8. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a hiba oka valóban az antenna elhelyzése, akkor max attól kérhetsz kártérítést, aki azt odarakta. Ha a UPC, akkor nekik kell megfelelően felszerelni, ezért nem kérhet pénzt szerintem.


Ha a hiba a UPC-nél van, és hivatalosan is jelezted a hibát és az nem lett elhárítva elvileg jár a hibás teljesítés arányában jóváírás (pl. 3 napig nem volt net, akkor arra a 3 napra nem kell fizetned). Ha nagyon kekeckednek mehetsz a fogyasztóvédelemhez is.

2013. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod de akkor ha már 1x kirakták az antennát akkor onnantól ha helyváltoztatást kell eszközölni akkor azt nekik kell megoldani?
2013. júl. 10. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ők rakták ki az antennát, akkor felelősek is azért, hogy az működjön is. Persze ha időközben valamilyen kívülálló ok miatt már nincs vétel (oda ültettél egy fát, felhúztál kerítést, zavarja valami a jelet mittudomén) azért nyílván nem terheli őket felelősség.
2013. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!