Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kapott már más is ilyen...

Kapott már más is ilyen sms-t? "Egyeztetés miatt hívja a 0612732440 telefonszámot. CREDITEXPRESS www.fizessjokor.hu" És van egy hivatkozási szám, ráadásul telenoros számról küldték.

Figyelt kérdés
Sehova nem tartozom!

2013. júl. 10. 12:25
 1/7 tetro ***** válasza:
64%
Mindenki tartozik valahová
2013. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez ilyen adathalászos dolog akar lenni, főleg ha nem is regisztráltál, nem vagy tag meg semmi. Esetleg emelt díjas a szám, bár a formátum alapján nem tűnik annak.

Hagyd a francba az egészet!

2013. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok a tagjuk. Nincs sehova tartozásom. Édesanyámmal élek, mivel még diák vagyok. Szerencsére mindig be tudjuk fizetni a számlákat időben.. Nem kaptunk sehonnan figyelemfelhívó levelet sem, ezért sem tudom mire vélni.

2013. júl. 10. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy követelés behajtó cég.

Régebben a telefonszámod másé volt (egy idő után újra kiadják a már megszüntetett telefonszámokat)

Annak a valakinek van tartozása, amit most a c.e próbál behajtani.

Ne telefonálgass velük, hanem keress egy e-mailes elérhetőségüket (a honlapjukon, vagy az e-cégjegyzékben) és írj nekik, hogy neked nincs tartozásod, amennyiben az ő nyilvántartásuk szerint mégis van, szíveskedjenek írásban tájékoztatni a tartozás pontos részleteiről.

2013. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huha! Már vagy 7 éve megvan ez a számom. Kezdek megijedni..

Köszönöm szépen a választ! Akkor csak muszáj leszek felvenni a kapcsolatot "velük"... :/

2013. júl. 10. 14:54
 6/7 A kérdező kommentje:
No, felhívtam őket.. egy számomra teljesen ismeretlen nevű hapsit kerestek a telefonszámomon. Természetesen bocsánatot kért az ügyintéző és rögzítette (remélem ténylegesen), hogy hiányos a tudásuk, illetve teljesen más illető tartozik a mobilszámhoz. Köszönöm még egyszer a hozzászólásokat!
2013. júl. 11. 18:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Így tehát, valóban nem engem kerestek!!
2013. júl. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!