Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Már nem lehet személyi ig....

Már nem lehet személyi ig. Nélkül csomagot átvenni postán? 13 éves vagyok, még nincs személyim, ha nem csönget a postás és a postára kell mennem érte diákigazolvány is jó? Vagy így személyi nélkül nem vehetem át?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor valószínűleg egész nap figyelni fogom a postaládát,legutóbb se csöngetett.. akkor épp elcsíptem ,mert ugatott a kutya..

2013. júl. 10. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Személyi és LAKCÍMKÁRTYA is kell. Mivel neked egyik sincs, nem tudod átvenni.
2013. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ. :) gondoltam amúgy.. :/

hát akkor lesem a drága postást.. "a postás mindig kétszer csenget.." remélem nálunk legalább egyszer fog..

2013. júl. 10. 21:58
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem amúgy,mert tavaly még át tudtam venni..

csak ugyebár változott..

2013. júl. 10. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Csináltas igazolványt


A Posta az okiratok érvényességét, hatályosságát nem vizsgálja, az egyidejűleg bemutatott

okiratok közül a később kiállítottat fogadja el.

A címzett, illetve az egyéb jogosult átvevő személyazonosságát az alábbi – érvényes –

okiratokkal igazolhatja:

magyar állampolgár esetén: személyazonosító igazolvány vagy az az iránti kérelem

átvételét igazoló hatósági okirat, útlevél vagy egyéb úti okmány, személyi igazolvány,

katonai igazolvány, honvédségi szolgálati, kormánytisztviselői és közalkalmazotti

igazolvány, katonai nyugdíjas igazolvány, ideiglenes szolgálati igazolvány, 2001. január

1-jét követően kiadott vezetői engedély (jogosítvány);

Európai Gazdasági Térség vagy Svájc állampolgára esetén: úti okmány,

személyazonosító igazolvány, tartózkodási kártya vagy regisztrációs igazolás;

harmadik országbeli állampolgárok esetén: úti okmány, tartózkodási engedély,

bevándorlási engedély, letelepedési engedély, ideiglenes letelepedési engedély,

nemzeti letelepedési engedély vagy EK letelepedési engedély.

2013. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az,hogy oda adták neked el hiszem.

De meg jegyzem hogy szabálytalan volt!!!!

Ászf elő irja hogy kik vehetik át és hogyan kell igazolni.

Gonold el ha nemigazolod magadat akkor mindenki mindneki dolgát vinné?Baromság!!Szabálytalán

Cimhelyen nem igazoltat hiszen már ismeri a járásban lakókat a kézbesitő!!

2013. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

utolsónak írom,én csodálkoztam is,hogy odaadták,gondoltam megpróbálom,és sikerült,többet nem próbálkozom amíg nem lesz meg a személyim ..

Lehet azért adták oda,mert sokkal idősebbnek látszom a koromnál.. "elvileg" .. sokan mondták már..


pl. fodrász megkérdezte hova járok középsuliba

az új tanárom azt hitte megbuktam párszor,mert 16-nak nézett

XD

2013. júl. 10. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:

"amíg nem lesz meg a személyim .. "


Csináltasd meg gyorsan :) Nem is értem eddig hogyhogy nem csináltattad meg, hisz bármikor kellhet. :)

2013. júl. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, célszerű megcsináltatni. Nekem az 5 éves gyerekre is kérték már, így neki is megcsináltattuk.
2013. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 7/8

köszi (:

én már rég megcsináltattam volna,de rokonaim azt mondták,minek,majd ha 14 leszel..

oszt. társaim közül is csak annak volt aki megbukott és már 15 éves..gondoltam,akkor biztos..

köszi,hogy mondtad,meg is csináltatom minél előbb :)

2013. júl. 11. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Csináltathatsz személyit, de attól még nem fogod átvenni a küldeményt, mert ahhoz betöltött 14 év kell. Hiába van a 6 évesnek igazolványa, attól még nem átvevő!!
2013. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!