Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy visszakapjam...

Mit tegyek hogy visszakapjam a pénzt?

Figyelt kérdés
Befektettem $100 egy HYIP rendszerbe de ellopta az oldal tulajodnosa mrt a lejárat nap után nem fizetett. Az oldal a mai napig működik pofátlan módon, és másoktól is lopja a pénzt szerintem. És a internetes online bank sem térít (EgoPay olyan mint a PayPal). Mi a teendő hogy visszakapjam a pénzemet? Erre kell hogy legyen megoldás. Kérek aki ebben tud segíteni feltétlenűl írja le nekem! Lényeg hogy a pénzemet visszaszerezzem, itt a jogi lépések stb értem... Köszi!
2013. júl. 10. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egy jogász vagy ügyvéd biztos jobb tanácsokat tud adni mint én, de gondolom az üzemeltető cég olyan országban van bejegyezve, ahol elég nehéz ellene bármit is tenned.
2013. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tanulópénz... minek fizetted be, azt gondolom a mai napig nem tudod, vagy próbálod tagadni.. Tegyél feljelentést, de semmire nem fogsz vele menni. Kevés pénzről van szó, hagyd a fenébe...
2013. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!