Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 100ezer forintot, hogyan...

100ezer forintot, hogyan lehet a legokosabban gyarapítani? Mit kezdjek vele? Van valakinek valami konstruktív javallata? Vagy verjek inkább a fenekére? 20/F

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mondjuk mindig spórolós voltam, ennyi pénzt már biztos félretennék, és nem költeném el csak úgy a semmire. Viszont nagy kamatra ne számíts. Apukám 150 ezret kötött le, azt hiszem, egész jó is volt a kamat, és 3 hónap alatt kamatozott 1500at. Nem sok, de sztem még mindig jobb, mint elverni.
2013. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dávid ***** válasza:

Ne költsd el:)

Én is 17évesen kezdtem gyűjtögetni ugyancsak 100.000 Ft-ból most már több millió jött össze.

Bankbetétbe tedd, hacsak szüleidnek nincs részvénybefektetése (mert jó móka ám figyelni az árfolyamot).

2013. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!