Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy, másfél év alatt hogy/honn...

Egy, másfél év alatt hogy/honnan lehetne összeszedni 8 millió forintot? Tippek, ötletek?

Figyelt kérdés
Legális pénzkereseti lehetőséget kérnék.
2009. okt. 19. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Legyél polgármester, indulj a választásokon.
2009. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valami új exluziv termék feltalálásával és kizárólagos forgalmazásával. (Pl: a kindertojás mintájára csokiba zárt ezüst ékszer hölgyeknek- én örülnék ilyennek ha kapnék pl, unom már a raffaellot:)) Nekem rengeteg ilyen hülye ötletem van, persze én lusta vagyok ahhoz hogy milliomos akarjak lenni:)
2009. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó áron megveszel egy lepukkant házat, felújítod, eladod, megveszel egy másikat, felújítod, eladod.
2009. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írsz egy olyan programot, ami még nincs és fontos lenne.
2009. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
off:14:52es nagyon tetszik a hozzászólásod!!!jót nevettem:)írnál még egy két ilyen ötletet?????
2009. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Elmégy külföldre dolgozni oszt jó van. 2 év alatt meglesz a 8 millió forint.

Ha találsz magadnak munkát, ahol fizetnének nettó 2000 Eurót havonta, akkor 1.5 év alatt meglesz a 8 milla. De inkább 2 év alatt lesz meg, attól függően hogy milyen életszínvonalon szeretsz élni a hétköznapokban.

2009. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
épp ilyenekkel "foglalkozom", vagyis most kezdem...egyébként aggyal...tudni kell, mire/mikre van igény. Ha számlaképes vagy, tudok segíteni, írj mailt. Nem MLM :), de érdeklődni és cégeket keresni kell majd.
2009. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Saját vállalkozásban nem könnyű,hiszen a befektetés általában több millió és nincs garancia,hogy nem nyit ugyanott egy másik hasonló üzlet.

Javaslom az MLM-et,hiszen a világ leggazdagabb emberei itt találhatóak!Nem kell az előítéletekkel foglalkozni,hiszen nem mindegy hogy milyen termék van a háttérben,valamint az sem,hogy ki a segítőd!

2009. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!