Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megnéztem az adózona.hu, hohy...

Megnéztem az adózona.hu, hohy mennyi lesz a tgyás meg a gyedem, azt a dátumot hozta ki, hogy másfél éves koráig a gyereknek kapok csak gyedet, ez Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként második baba,gyesen vagyok,de megkérdeztem a tb-nél,hogy mennyi lesz a gyedem,azt mondták,hogy minimálbér után kapok gyedet. (a munkahelyemnél még állományba vagyok,vagyis biztosított)
2011. nov. 8. 08:05
 1/3 anonim válasza:
Úgy, hogy az a kalkulátor valamiért így számol, én is próbáltam annak idején mindent átállítani, de mindig csak másfél éves korig az gyedet. Ne azt használd. Van a szuloklapja.hu-n egy normális kalkulátor, azt próbáld meg.
2011. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. nov. 8. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem úgy számol a kalkulátor, teljesen jó, csak ahol azt írja, hogy

"Jogosultsági feltétel 2 éven belül (tgyás, gyed) (**) 365 napos biztosítási idő",

ott le kell nyitni a kis fület, és a 365 nap helyett az 562 nap is lehetőséget jelölni:)

Ugyanis 365 nappal csak kb. másfél éves korig jár a gyed, ahhoz, hogy 2 éves korig járjon, 562 nap kell:)

2011. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!