Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire menne...

Szerintetek mennyire menne egy olyan üzlet külföldön pl Ausztria, Svájc ahol egyedi 100%-ban kézzel készített butorokat árulnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nagyon profi asztalos és számtalan 100%-ban kézzel készített butorokat készített.Nagyon ért hozzá,nagyon jó kézügyessége van.Tehát nem a tucat asztalosok közé tartozik.Arra gondoltam hogy nyitnék egy üzletet ahol ilyen butorokat lehetne kapni,én lennék az üzlet tulajdonos ő pedig gyártaná nekem a butorokat.Csak is kizárólag kézzel készített lenne egyedi stílusban,akár megrendelésre is lehetne kapni.
2013. júl. 14. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj , de egyikőtök sem ért az üzlethez, ha szerinted bármennyi jelentősége van az itteni válaszoknak.


Ezt nem így kell felmérni, hogy "mennyire menne".

Szerintem nem menne, mert nem úgy tűnsz , mint aki akár csak egy üzletet nyitott volna.

2013. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már mindenképpen úgy érzed,hogy az igény felmérésre egy ilyen jellegű fórum megfelelő(nem az!!!)

Akkor német fórumokon talán több értelme lenne...


Ja, vagy németül sem beszélsz anyanyelvi szinten?

Ok, akkor tuti menne, 2 hónap alatt mindketten euro milliomosok lesztek, akkor az igény rá

2013. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szükséges itt senkit a német tudásodról győzködni.

Aki elolvasta ezt a kérdést, szerintem mindenről meg lett győzve azonnal.



Ismétlem: Azért nem menne, mert úgy gondolod, ez teljesen hasznos kérdés.



Meg kell találnod a megfelelő piacot, ez igaz, de annak a felmérése nem így működik.

2013. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitöröltettél Bakker ! De jól írtam , amit írtam, de Te nagyon buta, sértésnek vetted! A többi hozzászóló sem bíztatott semmi jóval! Tehát nem menne, és tapló vagy! Most szándékosan megsértettelek!
2013. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!