Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wellstar ki foglalkozott már...

Wellstar ki foglalkozott már ezzel? Fizettek vagy lehúztak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Miért húznának le? Ez egy normális MLM cég, nem piramisjáték. Sokat nem tudok róluk csak azt, hogy algákkal foglalkoznak és, hogy az egyik orvos rokonom (igaz kicsit távoli) a tagjuk.
2013. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert MLM? Sajnos nagyon sok volt/illetve sok/ a visszaélés ezért azt hiszem érthető a kételkedés, mivel túl sokat és túl szépet kínálnak.

Én meg hiszem amit látok, és eddig még nem találkoztam olyan emberrel aki büszkén vállalta volna hogy milliomos lett MLM-ből és erről bizonyítékot is szolgáltatna.

2013. júl. 15. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Meg tudod egyáltalán különböztetni az MLM-et a piramisjátéktól?

Ha ezt csak ilyen trollkérdésnek írtad ki, akkor kár volt.

2013. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Nézz körbe, hány ember él meg MLM-ből úgy, hogy nem kerülik a korábbi ismerősei és normális mennyiségű pénzt keres.


Fel kell nőni, vagy fizetni.


Aki nem dolgozik munkahelyen, hanem csencsel, akkor a csencselésből befolyó kevesebb pénz különb9zete is "kiadás"nak számíthat.

2013. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Az az ember életében a legnagyobb "költség", amikor valaki a legértékesebb vagyonát, az idejét elherdálja, aprópénzért eladja egy-két vállalkozónak, akik aztán jól megélnek abból.


Fel kellene nőni, és megtanulni többre értékelni önmagunkat. A lehetőség mindenkinek adott. Főleg annak, aki nem más véleményére hallgat. A tömeg ugyanis birka.

2013. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudod, mi az mlm lényege, úgyhogy egyáltalán nem neked való. Az mlm nem a lustáknak való hanem annak, aki valóban tud és akar dolgozni. Tudom, hogy most le fogsz pontozni, de nem érdekel. Nem az a lényeg, hogy ki lesz ebből milliomos és ki nem. Az a lényeg, hogy mennyi munkával mennyi pénzt keresel, és azt kinek keresed meg. Elmehetsz gyárba is dolgozni, ahol a munkád kb. 200 ezret ér, amiből te megkapsz 75-öt. Senki nem mondja, hogy ne csináld. Ha értesz az mlm-hez és jól csinálod, akkor úgyis lesz fizetésed, ha nem dolgozol semmit. Normális céget kell választani, és érteni kell hozzá. Ennyi a titka.
2013. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező tegnapelőtt 22:23

Én már találkoztam ilyen emberrel. Nem is eggyel. Ez nem jelenti azt, hogy neked ne lenne igazad. Csak azt, hogy a nemtalálkozásod oka, nem az ilyen emberek létezésének a hiánya. Szívewm szerint visszakérdeznék, hogy OK, hogy nem találkoztál még ilyennel, de szeretnél-e. Nem olyan bonyolult, hol lehet ezeket az embereket megtalálni. MLM-es rendezvényeken. Ha nem határozott célod, hogy ilyen emberrel találkozz, legfeljebb véletlenül fog megtörténni, de jó eséllyel sosem.


Sajnos az eredeti kérdésedre nem tudok érdemi választ, csak a fent említett későbbi hozzászólásodra reagáltam. A Wellstar céghez egy közösségi oldalon volt mindössze eddig szerencsém, ahol egy hölgy meglehetősen taszító módon kínálta a saját üzletét.

2013. júl. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a videó epic! :)
2013. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!